۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی برای ثبت‌نام بن کتاب دانشجویان برای بیست و هشتمین نمایشگاه کتاب باید از 25 فروردین تا قبل از برگزاری نمایشگاه به سامانه ثبت‌نام بن کارت دانشجویی مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه  خبر گزاری فارس ، در راستای سیاست‌های گسترش کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور،  هر ساله در ایام برپایی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران کارت یا بن ویژه خرید یارانه‌ای کتاب توسط  معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد. در بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران نیز این کارت در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

براساس این گزارش، این کارت دانشجویی صرفاً ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی و طلاب علوم دینی است که دانشجویان برای ثبت‌نام باید از 25 فروردین 1394 تا قبل از برگزاری نمایشگاه به سامانه ثبت‌نام بن کارت دانشجویی به نشانی www.tibf.ir مراجعه کنند.
گفتنی است، متقاضیان پس از ثبت‌نام و تأیید هویت و پرداخت سهم دانشجو به صورت اینترنتی برای دریافت بن کارت می‌بایست صرفاً به شعبه‌ای که در زمان ثبت‌نام انتخاب کرده‌اند، مراجعه کنند.
براساس این گزارش، مدارک لازم هنگام دریافت این بن کارت عبارتند از کارت دانشجویی یا طلبگی معتبر، کارت ملی و شماره رهگیری ثبت‌نام در سامانه.
اعتبار موجود در کارت‌ها 600 هزار ریال است که 300 هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود.
لازم بذکر است یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است. کارت‌های ویژه خرید در نمایشگاه فقط در مدت برگزاری نمایشگاه اعتبار داشته و از طریق دستگاه‌های کارت خوان داخل نمایشگاه قابل استفاده است.

منبع: خبر گزاری فارس

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد