۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
پورتال جدید معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس اینترنتی sanjesh.iau.ac.ir راه اندازی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجتبی علوی فاضل معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با اعلام این خبر گفت: داوطلبان كلیه مقاطع می توانند جهت هرگونه ارتباط با این مجموعه از طریق این سامانه اقدام كنند.

علوی فاضل افزود: این پورتال جدید روال دسترسی را دچار تغییر و تحول كرده، بطوریكه هر داوطلب می تواند با كمترین وقت و بدون سردرگمی به نیازهای خود اعم از ثبت نام، آگاهی از آخرین اخبار آزمونی، اعلام نتایج و غیره پاسخ دهد.

معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد خاطرنشان كرد: امروزه پورتال های پیشرفته به معنای احترام و تكریم ارباب رجوع محسوب می شوند. لذا راه اندازی پورتال جدید معاونت با توجه به مراجعه انبوه داوطلبان در كلیه مقاطع تحصیلی در همین راستا یعنی توجه و احترام به داوطلبان طراحی مجدد شده است.

وی افزود: درگذشته این معاونت از سایت های مختلف استفاده می كرد كه هم اكنون همه آنها در یك قالب یكپارچه سازی شده و باعث ایجاد نظم در دسترسی، سرعت و برطرف كردن نیازهای داوطلبان به تفكیك در بخشهای مختلف شده است.

علوی فاضل گفت: در حال حاضر كلیه سامانه های قبلی معاونت سنجش و پذیرش نیز همچنان فعال است و داوطلبان می توانند چه از طریق پورتال جدید و چه از طریق سامانه های قبلی با این مجموعه ارتباط برقرار كنند.

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد