۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
مهرداد شاه‌محمدی / رتبه ۱۲۸ / کنکور سراسری ۹۳

مهرداد شاه‌محمدی / رتبه ۱۲۸ / کنکور سراسری ۹۳

مهرداد شاه‌محمدی / رتبه ۱۲۸ / کنکور سراسری

دانشجوی رشته دندانپزشکی دانشگاه اصفهان

 

مهرداد شاه محمدی و راز موفقیتش در کنکور:

یک موفقیت، حاصل تلاش یک نفر نیست!

می‌توانم بگویم که موفقیت من در درجه اول از لطف خدا ،سپس تلاش خودم، حمایت پدر و مادرم و همچنین از حمایت و همراهی تیم مشاوره گروه آموزش و مشاوره پرواز بوده است.

به نظر من تیم مشاورین پرواز، تیمی به‌روز و آشنا با مسائل روز کنکور و عوامل و راهکارهای موفقیت درکنکور است و شاید مهمترین و اصلی‌ترین تفاوت این گروه مشاوره با سایر مشاورها و تیم‌های مشاوره همین موضوع باشد که واقعا آخرین اخبار و تغییرات و نیازهای داوطلبان را در نظر می‌گیرند.

همینجا به تمام دوستانم این قول را می دهم؛ حال که عضوی از تیم مشاوران پرواز شده ام، دوشادوش دیگر دوستانم هماهنگونه که در مسیر موفقیت راهنمایی شدم، دوستانم را راهنمایی کنم و از هیچ تلاشی برای کمک به شما دریغ ننمایم.

در انتها دوست دارم به دوستان کنکوری عزیز بگویم از لطف خدا هرگز نا امید نشوید و همیشه تلاش خودتان را برای رسیدن به هدفتان ادامه دهید و متوقف نشوید چرا که لطف خدا شامل حال همه می شود، کافیست آن را درک نماییم و به آن معتقد باشیم.

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد