۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

آیا امسال می خواهید کنکور بدهید؟

تیم مشاورین پرواز با سابقه ی درخشان در زمینه ی مشاوره و آموزش همراه با استادان سرشناس کشوربرای داوطلبین کنکور به ویژه چهارمی ها و فارغ التحصیلان در رشته های مختلف  مجموعه هایی را آماده و تنظیم کردند که یک داوطلب کنکور با داشتن این پکیج و یک برنامه ریزی مناسب می تواند در آزمون کنکور موفق شود.

ویژه انسانی

  • Konkor-Ensani داوطلبانی که در مقطع چهارم دبیرستان هستند و یا فارغ التحصیل محسوب می شوند می توانند از این محصول استفاده کنند.در این مجموعه تمامی دروس عمومی و تخصصی رشته انسانی جمع بندی شده است.تا کنکوری های عزیز بتوانند مباحث را با تمرکز مطالعه کنند.این مجموعه، دروس را با هدف جمع بندی ویژه جهت آزمون سراسری برای داوطلبان مشتاق در نظر گرفته است.تا با مطالعه عمیق و پایه ای بتوانند بر روی هر یک از مباحث تسلط کامل پیدا کنند و با آشنایی به تکنیک های تست زنی بتوانند درصد بالایی را در درس های عمومی و تخصصی بزنند. در این مجموعه برخی از دروس مانند ریاضی و عربی و فلسفه کاملا جامع و کامل و به صورت پایه ای آموزش داده می شوند. برای آگاهی از هر یک از دروس می توانید بر روی آنها کلیک کنید.

ویژه تجربی

  • Konkor-Tajrobi این محصول که شامل دروس مهم رشته تجربی می باشد با هدف تمرکز بر روی کلیه دروس عمومی و تخصصی رشته تجربی گردآوری شده است، تا برای داوطلبانی که عنصر زمان را مهمترین عامل موفقیت خود می دانند و سعی می کنند زمان خود را صرف رفت و آمد در کلاس ها نکنند قابل استفاده باشد.تکرار و مرور رکن اصلی برای مطالعه کنکور محسوب می شود و با مجموعه لوح های فشرده پرواز، تکرار منجر به تثبیت مطالب آموزشی در ذهن هر داوطلب می شود.این پکیج طوری مباحث را در کنار هم جمع بندی کرده است تا به صورت پایه ای و ریشه ای  مباحث را یاد بگیرید و مفهوم را عمیقا درک کنید تا از این طریق دامهای طراحان سوالات کنکور را  به راحتی کشف کنید و تست های کنکور را با درصد بالا بزنید. علاوه بر این با تکنیک های تست زنی آشنا می شوید و مهارت خود را در تست زنی افزایش می دهید داوطلبان عزیز می توانید بر روی هر درس کلیک کنید تا با جزئیات محصول آشنا شوید.

ویژه ریاضی و فیزیک

  • Konkor-Rieazi
  • هدف از تولید این محصول و نحوه دسته بندی آنها این گونه بوده است، تا یک داوطلب کنکور که در حال حاضر در مقطع چهارم دبیرستان یا فارغ التحصیل می باشد بتواند با دیدی متفاوت به همه در کنکور سراسری شرکت کند و نتیجه متفاوتی نسبت به سایر داوطلبین کسب کند.شما با این پکیج تصور کنید که به یک آموزشگاه کنکور رفتید با این تفاوت که معلم شما از بهترین و با تجربه ترین اساتید کشور است و لازم نیست بابت دوره کوتاهی مثل درس فیزیک هزینه ی بسیار زیادی بدهید بلکه شما با لوح های فشرده پرواز می توانید با یک چهارم این هزینه کل دوره ها را با بهترین اساتید،استانداردترین محتوای آموزشی(تکنیکی+مفهومی+تست زنی) و بالاترین سطح کیفیت در منزل خود آموزش ببینید ،تمرین کنید و در کنکور با اقتدار حاضر شوید. تمام دروس عمومی و اختصاصی رشته ریاضی در سال های اول ، دوم ، سوم ، چهارم و یا بهتر است این گونه بگوییم آنچه در کنکور ریاضی می آید در این پکیج جمع آوری شده است،برای اطلاعات بیشتر با هر تک درس، نیز می توانید بر روی اسم آن درس در قسمت پایین کلیک نمایید.تا با جزئیات محصول آشنا شوید.

آیا سال دیگر می خواهید کنکور بدهید؟

با توجه به اهمیتی که سال سومی ها باید خودشان را برای کنکور سال آینده آماده کنند تیم پرواز با حضور مشاورین و اساتید با تجربه این نوع پکیج را برای تمام سال سومی ها که قصد قبولی در کنکور سراسری را دارند عرضه کرده است.

ویژه تجربی

  • 3-Tajrobi داوطلبانی که رشته تجربی را با نگرشی آگاهانه و هدفمند انتخاب کرده اند.واقف هستند که برای رتبه شدن در این رشته لازم است که مفاهیم درسی را کلملا مفهومی یاد بگیرند و هیچ مبحثی را در هاله ابهام و عدم یادگیری قرار ندهند.در آزمون سراسری کنکور نباید از هر یک از دروس سرسری گذشت و با احتمال نیامدن سوال، آن را به دست فراموشی سپرد.دروسی چون زیست و شیمی کاملا مفهومی هستند و نیاز به یادگیری عمیق دارند و چون در کنکور به صورت مفهومی سوال مطرح می شود خواندن عمیق و ریشه ای آنها کاملا توصیه می شود .در این پکیج سعی شده است با جمع آوری دروس ضروری  نیازهای داوطلبان را برطرف کند.

ویژه ریاضی و فیزیک

  • 3-Rieazi سال سوم مقطع مهمی برای داوطلبان کنکور محسوب می شود، اگر مطالعه و نحوه درس خواندن اصولی و پایه ای در این سال پیش رود، درصد موفقیت افزایش می یابد و احتمال از دست دادن زمان کمتر می شود،این پکیج برای داوطلبانی جمع بندی شده است که آموزش مفهومی در راس مطالعه آنها قرار دارد.و قصد کرده اند که هدفمند پیش روند.و با برنامه ریزی به هدف خود نزدیک تر شوند.این محصول به صورت کاملا تشریحی و مفهومی مطالب را بیان میکند.به گونه ای که علاوه بر تفهیم موضوعات، توانایی دانش آموزان را در زمینه تست زنی افزایش می دهد.

آیا دو سال دیگر می خواهید کنکور بدهید؟

سال دومی ها،از همین امسال شروع کنید تا یک پله از بقیه داوطلبان کنکور جلو باشید زیرا که شما در این سال می توانید پایه خود را برای کنکور تقویت کنید و با شروع سال تحصیلی آینده دیگر نگران دروس پایه خود نباشید،تیم پرواز کنکوری ها با در نظر گرفتن تمام موارد تحصیلی مفتخر است پکیج کنکوری سال دوم خود را به داوطلبان کنکوری که از همین حالا به فکر قبولی هستند، معرفی کند.

ویژه تجربی

  • 2-Tajrobi این محصول مختص دانش آموزانی است که دور اندیش و هدفمند مطالعه می کنند و برای هر درسی یک برنامه ریزی منظم و مدون دارند تا بتوانند به صورت پایه ای هر درس را یاد بگیرند و از لحاظ تفهیم موضوعات درسی از همان ابتدا جدی عمل کنند.این روند باعث می شود داوطلب از همان ابتدای درس خواندن مسیر درستی را انتخاب کند و در سالهای آینده از نظر مفهومی دچار مشکل نشود.دروس عمومی و تخصصی در این پکیج کاملا مفهومی و تشریحی تدریس شده است.

ویژه ریاضی و فیزیک

  • 2-Rieazi این محصول مختص دانش آموزانی است که دور اندیش و هدفمند مطالعه می کنند و برای هر درسی یک برنامه ریزی منظم و مدون دارند تا بتوانند به صورت پایه ای هر درس را یاد بگیرند و از لحاظ تفهیم موضوعات درسی از همان ابتدا جدی عمل کنند.این روند باعث می شود داوطلب از همان ابتدای درس خواندن مسیر درستی را انتخاب کند و در سالهای آینده از نظر مفهومی دچار مشکل نشود.دروس عمومی و تخصصی در این پکیج کاملا مفهومی و تشریحی تدریس شده است.

چرا پکیج های پرواز؟

مشاوره حرفه‌ای روزانه و درس به درس
پس از در اختیار گرفتن محصولات پرواز، شما می‌توانید از راهنمایی مشاوران حرفه‌ای پرواز برای برنامه‌ریزی روزانه و درس به درس کمک بگیرید. حضور دائمی یک مشاور و پاسخگویی آنلاین به پرسش‌های شما از طریق همین سایت و همچنین شماره تلفن‌های مجموعه پرواز به شما کمک می‌کند تا با مدیریت زمان و منابع در دسترس، بهترین نتیجه برای کنکور را بدست آورید.
بهره‌گیری از ناب‌ترین تکنیک‌های انحصاری استادان برتر ایران
مجموعه پرواز با بهره‌گیری از حضور برترین استادان ایران، به طور تخصصی، ناب‌ترین تکنیک‌های کنکور را به شما عرضه می‌کند. شما با کمک گرفتن از این تکنیک‌ها و راهنمایی استادان برتر در مجموعه پرواز می‌توانید علاوه بر آموختن کامل مباحث درس‌ها، اصول و شیوه‌های برتر تست‌زنی برای کنکور را بیاموزید.
به روز ترین لوح‌های فشرده آموزشی با کیفیت تصویر full HD
تمامی محصولات آموزش تصویری پرواز، با کمک تیم‌های تخصصی فنی، ضبط و فیلمبرداری ارائه شده است. با در اختیار گرفتن این محصولات شما با قرارگرفتن در فضایی مشابه کلاس‌های نوین آموزشی بدون نگرانی از کیفیت تصاویر، اختلال در پخش صدا و تصویر و یا مشکلات پخش دی‌وی‎‌دی می‌توانید مباحث مورد نیازتان را بیاموزید
امکان برقراری ارتباط مستقیم و مشاوره با رتبه‌های برتر کنکور در هر درس
مجموعه پرواز امکان ویژه‌ای برای شما داوطلبان کنکور در نظر گرفته است: شما می‌توانید به طور مستقیم با رتبه‌های برتر کنکور در رشته خودتان مشاوره داشته باشید. تا علاوه بر بهره‌گیری از تجربه کارآمد این رتبه‌های برتر، پرسش‌های خود را با آنان در میان بگذارید.
استفاده از روش‌های آموزشی نوین برای یادگیری آسان‌تر
با مشاهده دی‌وی‌دی‌های آموزشی پرواز، متوجه یک تغییر اساسی با آموزش‌های تصویری دیگر خواهید شد. ما برای تفهیم بهتر دروس و به خاطرسپاری ماندگار آن‌ها، علاوه بر حضور استادان برتر با استفاده از اسلاید، تصویر، جدول و راه‌های میانبر دیگر مباحث درسی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

“آموزش،افتخار ماست”

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد