فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

مدیر امور آموزشی دانشگاه اصفهان با اشاره به آخرین تغییرات برنامه آموزشی دانشجویان این دانشگاه گفت: فرصت مطالعه و فرجه برای دانشجویان حذف نشده اما زمان آن به چهار روز تقلیل یافته است.

سید حمیدرضا شاوران در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه اصفهان، با اشاره به پارامترهای تغییرات تاریخ امتحانات اظهار کرد: مسئله کم آبی در سال گذشته موجب شد که دانشجویان در خوابگاه‌ها، روزانه چهار ساعت با کمبود و قطعی آب مواجه باشند و همین مسئله موجب اعتراض آنها شد، بنابراین در ترم جاری اداره آموزش تصمیم به تغییر تاریخ امتحانات گرفت.

وی با بیان اینکه دومین علت تغییر تاریخ امتحانات تغییر تاریخ برگزاری امتحان کنکور سال 94 است، افزود: تغییر زمان کنکور توسط سازمان سنجش کشور موجب شد که دانشگاه‌ها با محدودیت زمانی در مورد ساعات تعیین شده برای آموزش دانشجویان برای یک ترم مواجه شوند و این مشکل نیز زمینه تغییر تاریخ امتحانات را فراهم کرد.

مدیر امور آموزشی دانشگاه اصفهان سومین علت تغییر تاریخ امتحانات را فرا رسیدن ماه مبارک رمضان دانست و اظهار کرد: سعی بر این است که روزهای کمتری از ترم جاری در ماه رمضان قرار گیرد.

شاوران با بیان اینکه هدف معاونت آموزشی دانشگاه برگزاری کامل ترم تحصیلی همراه با در نظر گرفتن آسایش خیال و رفاه دانشجویان است، افزود: حضور الزامی دانشجویان در هفته آخر اسفند ماه در راستای جلوگیری از نقصان در فرایند آموزش و یادگیری دانشجویان بود.

مدیر امور آموزشی دانشگاه اصفهان ادامه داد: فرصت مطالعه و فرجه برای دانشجویان حذف نشده، اما زمان آن به چهار روز تقلیل یافته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا