۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان، تاریخ و محل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را اعلام کرد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دانش آموزانی که در مهلت مقرر با طی مراحل اعلام شده از طریق سامانه نام نویسی الکترونیک دانش آموزان نسبت به تکمیل مراحل ثبت نام خود در آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور اقدام نموده و ثبت نام آنان نیز از طریق مدرسه محل تحصیل تأیید شده است، می توانند ازطریق پنل های دانش آموزی و مدیر مدرسه سامانه ثبت، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند.

همچنین کلیه اشخاصی که پرداخت یا تایید مدیر مدرسه آنها تاکنون انجام نشده نیز میتوانند تا روز آزمون نسبت به پرداخت و تایید مدیر و دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

ضمنا دانش آموزان باید پس از دریافت کارت، با مراجعه به مدرسه محل تحصیل خود نسبت به ممهور نمودن آن به مهر مدرسه اقدام و تذکرات پشت کارت را نیز به دقت مطالعه کنند.

گفتنی است، نشانی حوزه امتحانی دانش آموزان در پایین کارت ورود به جلسه قید شده است و از حضور داوطلبان دارای کارت بدون عکس، بدون مهر و یا مخدوش به محل حوزه جلو گیری به عمل خواهد آمد.

مرحله اول المپیادهای علمی کشور در سال تحصیلی ۹۷-۹۶

زمان برگزاری آزمون مرحله اول المپیادهای علمی کشور به شرح زیر است:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

مواد امتحانی،تعداد و ضریب سؤالات آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان

مواد امتحانی،تعداد و ضریب سؤالات آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان مواد امتحانی،تعداد و ضریب سؤالات آزمون ورودی پایه دهم مدارس استعدادهای درخشان را اعلام کرد 

زمان ثبت‌نام:بهمن ماه ۹۶

زمان برگزاری آزمون: اردیبهشت ۹۷

 

 

آموزش استعداد تحلیلی و استعداد تحصیلی ویژه پایه نهم 

این مجموعه که با تدریس دانشجوی تراز اول رشته ریاضیات دانشگاه تهران، امید سلمانی که همکار مهندس آریان حیدری در کلاس‌ها و همایش‌های ایشان هستند تدریس می‌شود، کلیه‌ی نیازهای یک دانش‌آموز از صفر تا صد برای آزمون ورودی مدارس تیزهوشان بیان و به تفضیل تشریح شده است. مطمئناً با داشتن این مجموعه دانش آموزان تیزهوش به حق واقعی و جایگاه منطقی خود خواهند رسید.

 

آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش از تمدید مهلت پرداخت وجه ثبت نام متقاضیان آزمون ورودی مدارس استعدادهای درخشان خبرداد.

به گزارش ایسنا و به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، اسفندیار چهاربند از تمدید مهلت پرداخت وجه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان، خبرداد، گفت: زمان پرداخت وجه ثبت نام آزمون ورودی مدارس استعداد های درخشان تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۵ اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

وی افزود: آن دسته از متقاضیانی که قبلا اقدام به ثبت نام کرده اند اما درهنگام پرداخت وجه دچار مشکل شده اند، می توانند برای کنترل اطلاعات خود به سامانه  http://azmoon.medu.ir  مراجعه کنند.

رئیس مرکز برنامه ریزی منابع انسانی و نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش خاطرنشان کرد: این امکان برای داوطلبانی که در مرحله اول ثبت نام کرده اند، فراهم شده است.

همچنین گروه آموزشی پرواز ویژه این آزمون ، فیلم آموزشی تولید کرده است که داوطلبان می توانند با تماشای این فیلم آمادگی لازم را جهت شرکت در آزمون تیزهوشان به دست آورند.

برای اطلاعات بیشتر این آموزش بر روی عکس محصول کلیک نمایید.

تقویم زمانی و شیوه سفارش کتاب های درسی ۹۶-۹۷ دانش آموزان

تقویم زمانی و شیوه سفارش کتاب های درسی ۹۶-۹۷ دانش آموزان

  1. ثبت سفارش و توزیع کتاب های درسی دوره های تحصیلی آموزش ابتدایی، پیش دانشگاهی، متوسطه دوم شاخه فنی و حرفه ای (پایه دهم و یازدهم) و کتاب های درسی تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان (پایه های ۷ و ۸ و۹) از طریق سامانه www.irtextbook.ir یا www.irtextbook.com  و برابر جدول تقویم زمانی زیر انجام می شود.
تقویم زمانی سفارش کتاب های درسی دوره ابتدایی
عنوان فعالیتتاریخ شروعتاریخ پایان
ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه دوم تا پایه ششم دوره ابتدایی۹۶/۱/۱۹۹۶/۳/۱۵
ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه اول دوره ابتدایی۹۶/۴/۱۵۹۶/۶/۱۷
اصلاح سفارش دوره ابتدایی۹۶/۴/۱۵۹۶/۶/۱۷
توزیع استان به منطقه۹۶/۵/۱۹۶/۶/۲۰
توزیع منطقه به مدرسه۹۶/۶/۱۱۹۶/۶/۳۱
توزیع مدرسه به دانش آموزاولین روز شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۷
تقویم زمانی سفارش کتاب های درسی دوره پیش دانشگاهی
ثبت سفارش گروهی و انفرادی دوره پیش دانشگاهی۹۶/۱/۱۹۹۶/۳/۱۵
توزیع استان به منطقه۹۶/۲/۲۹۶/۳/۱۶
توزیع منطقه به مدرسه۹۶/۳/۲۰۹۶/۴/۱۷
توزیع مدرسه به دانش آموز۹۶/۳/۲۲۹۶/۴/۱۹
تقویم زمانی سفارش کتاب های درسی شاخه فنی و حرفه ای
عنوان فعالیتتاریخ شروعتاریخ پایان
ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه یازدهم  شاخه فنی و حرفه ای۹۶/۴/۱۵۹۶/۶/۱۷
ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه دهم شاخه فنی و حرفه ای۹۶/۴/۱۵۹۶/۶/۱۷
اصلاح سفارش شاخه فنی و حرفه ای۹۶/۴/۱۵۹۶/۶/۱۷
توزیع استان به منطقه۹۶/۶/۱۹۶/۶/۲۰
توزیع منطقه به مدرسه۹۶/۶/۲۰۹۶/۶/۳۱
توزیع مدرسه به دانش آموزاولین روز شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۷
تقویم زمانی سفارش کتاب های درسی تکمیلی مدارس دوره اول متوسطه ویژه استعدادهای درخشان
عنوان فعالیتتاریخ شروعتاریخ پایان
ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه هشتم و نهم مدارس استعدادهای درخشان۹۶/۱/۱۹۹۶/۳/۱۵
ثبت سفارش گروهی و انفرادی پایه هفتم مدارس استعدادهای درخشان۹۶/۴/۱۵۹۶/۶/۱۷
توزیع استان به منطقه۹۶/۶/۱۹۶/۶/۲۰
توزیع منطقه به مدرسه۹۶/۶/۲۰۹۶/۶/۳۱
توزیع مدرسه به دانش آموزاولین روز شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۷
  1. از آنجاییکه ثبت سفارش کتاب درسی دانش آموزان بر اساس اطلاعات موجود در سامانه سناد می باشد، ضرورت دارد مدارس نسبت به بروزرسانی و ثبت آخرین وضعیت اطلاعات شناسنامه ای و تحصیلی دانش آموزان در سامانه سناد در اسرع وقت اقدام نمایند.
  2. مدارس از طریق سامانه سناد ، نسبت به ثبت سفارش گروهی دانش آموزان اقدام و از ارجاع موردی دانش آموزان و اولیاء آنان به کافی نت برای سفارش انفرادی پرهیز نمایند .
  3. دانش آموزان و اولیاء آنان، در صورت تمایل می توانند از طریق سامانه مذکور نسبت به ثبت سفارش انفرادی اقدام کنند.
  4. شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموزان، “رمز عبور” آن­ها به سامانه می باشد؛ لذا در صورتی که شناسنامه دانش آموزان تعویض شده باشد، لازم است مراتب با ارایه تصویر صفحه اول شناسنامه به مدرسه محل تحصیل اطلاع داده شود تا با اصلاح اطلاعات سامانه سناد، ثبت سفارش و مشاهده اطلاعات سفارش، امکان پذیر شود.
  5. کتاب های درسی دانش آموزان از طریق مدرسه محل تحصیل آنان که در سفارش دانش آموز قید شده است، توزیع می شود.
  6. در صورت تغییر مدرسه محل تحصیل دانش آموز تا قبل از صدور حواله از منطقه به مدرسه، امکان اصلاح سفارش از طریق سامانه، به شرح ذیل وجود دارد:

۱-۷- در صورت جا به جایی دانش آموز در سطح مدارس همان استان و ثبت اطلاعات در مدرسه های مبداء ومقصد، اطلاعات محل تحویل کتاب دانش آموز به طور خودکاردرسامانه اصلاح و کتاب های درسی دانش آموزدرمدرسه جدیدتحویل می شود.

۲-۷- در صورت جا به جایی دانش آموز به مدارس استان دیگر و ثبت اطلاعات در مدرسه های مبداء ومقصد، دانش آموز ملزم به اصلاح سفارش خود می باشد، کتاب های درسی دانش آموز، در صورت اصلاح سفارش، در مدرسه جدید تحویل می شود.

۳-۷- در صورت جا به جایی دانش آموز بعد از صدور حواله از منطقه به مدرسه، کتاب های درسی دانش آموز، از طریق مدرسه محل تحصیل قبلی (محل ثبت سفارش اولیه) قابل تحویل  است.

  1. در صورت تغییر پایه تحصیلی دانش آموز تا قبل از صدور حواله از منطقه به مدرسه، امکان اصلاح سفارش از طریق سامانه،  وجود دارد.
  2. دانش آموزانی که به صورت جهشی به پایه بالاتر می روند و یا تغییر رشته می دهند و یا فقط به تعدادی از کتاب های درسی نیاز دارند، می توانند از تاریخ ۹۶/۶/۱۸ سفارش کتاب های درسی را از منوی “سفارش تک جلدی کتاب های درسی و بسته آموزشی” در سامانه ثبت نمایند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود.
  3. معلمان محترم می توانند سفارش کتاب های درسی و بسته های آموزشی مورد نیاز خود، از تاریخ ۹۶/۶/۱۵ از منوی “سفارش تک جلدی کتاب های درسی و بسته آموزشی” در سامانه ثبت نمایند تا از طریق شرکت پست به آن­ها تحویل شود.

چاپ کتاب معلم تفکر و پژوهش پایه ششم دبستان سال ۱۳۹۵

کتاب معلم (راهنمای تدریس) تفکر و پژوهش پایه ششم دبستان سال ۱۳۹۵ با کد ۴/۷۴ توسط اداره کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی به چاپ رسیده است. آن را از مراکز فروش کتاب‌های راهنمای معلم یا فروشگاه‌های انتشارات مدرسه در استان‌ها تهیه کنید.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد