۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم تحقیقات و فناوری آخرین وضعیت آیین نامه برخورد با تقلب را در دولت و مجلس اعلام کرد.

دکتر وحید احمدی درگفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین وضعیت آیین نامه برخورد با تقلب گفت: آیین نامه تقلب دو بخش دارد آیین نامه تقلب برای داخل دانشگاه ها که مربوط به اساتید و دانشجویان است که تنظیم شده و یک مرحله نیز به دانشگاه ها ابلاغ شده است که به یک سری اصلاحات کوچکی نیازدارد که این اصلاحات انجام شده و مجدد جمع بندی و به دانشگاه ها ابلاغ خواهد شد.

وی افزود: بخشی هم در قالب لایحه ای است که به امضای وزیر علوم رسیده و برای بررسی به دولت ارسال شده و اخیرا نیز مطرح شده که کمیسیون مجلس بنا دارد به صورت طرح فوریتی آن را به صحن مجلس ارسال کند که امیدوارم مجلس و دولت دراین مورد هر دو همکاری کنند.

معاون پژوهشی وزارت علوم افزود: درجلسه ای هم که در کمیسیون فرعی دولت  داشتیم این مورد مطرح شد و درحال نهایی شدن است که امیدواریم نهایی شده و به مجلس ارسال و تصویب شود.

منبع: خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang