۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

دانشگاه علم و صنعت برای آشنايی بيشتر کنکور ی ها با دانشگاه علم و صنعت ايران، سايت روز باز دانشگاه را راه اندازی کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر،پذيرفته شدگان کنکور سراسری يا دانش آموزان شرکت کننده در اين آزمون يا علاقمندان به شرکت در آن، برای انتخاب صحيح رشته و دانشگاه محل تحصيل خود می بايست از امکانات و رشته های موجود در دانشگاه های مختلف آگاه باشند.

براساس این گزارش، دانشگاه علم و صنعت ايران در همين راستا و با توجه به در پيش بودن ايام انتخاب رشته پذيرفته شدگان کنکور سراسری سايت« روز باز »دانشگاه را به نشاني http://openday.iust.ac.ir/fa/ راه اندازی کرده است.

 اين سايت به معرفی امکانات و تسهيلات مختلف و همچنين دانشکده‌ها و رشته‌های فعال در دانشگاه علم و صنعت ايران می پردازد، علاقمندان می توانند با مراجعه به اين سايت با رشته‌های مختلف از طريق اساتيد هر دانشکده آشنا شوند و محيط‌های آزمايشگاهی و دانشکده‌ای را بصورت مجازی بازديد کنند.

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد