۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
جدیدترین آمار تولیدات علمی دانشگاههای علوم پزشکی کشور بر اساس یک نظام جهانی رتبه بندی منتشر شد که براساس آن رتبه دانشگاهها به صورت کلی و در ۸ گروه موضوعی اعلام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مركز توسعه و هماهنگی اطلاعات و انتشارات علمی وزارت بهداشت این رتبه بندی را بر اساس نظام رتبه‌بندی جهانی ESI یا «Essential Science Indicators» در ماه May سال میلادی ۲۰۱۵ اعلام كرده است.

جدول رتبه بندی

مبنای این رتبه‌بندی گردآوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات یك درصد مقالات دارای بیشترین استنادات در پایگاه ISI Web of Sciences در فاصله «۱۰ سال و ۲ ماه ژانویه ۲۰۰۵ تا پایان فوریه ۲۰۱۵» بوده كه اطلاعات آن هر دو ماه یک بار روزآمد می شود.

از كشور ایران، در حال حاضر ۱۰ دانشگاه علوم و مؤسسه پزشكی كشور در این نظام رتبه‌بندی واحد رتبه هستند كه رتبه آن‌ها بر اساس تعداد استنادات به یک درصد مقالات پراستناد دنیا در جدول آمده است.

جدول رتبه بندی

در این دوره رتبه‌بندی، دو دانشگاه علوم پزشكی كرمان و بقیه‌الله و نیز انستیتو پاستور ایران برای اولین بار به این نظام رتبه‌بندی وارد شده‌اند. رتبه این ۱۰ دانشگاه و مؤسسه بر اساس تعداد مقالات یك درصد پر استناد آن‌ها در بانك اطلاعاتی ISI Web of Sciences در دوره ده‌ساله فوق در این جدول آمده است.

اطلاعات كلی دانشگاه ها و موسسات واحد رتبه در این نظام رتبه‌بندی شامل كل مقالات، تعداد كل استنادات، متوسط تعداد استناد به ازای هر مقاله و تعداد مقالات پراستناد در جدول زیر آمده است.

جدول رتبه بندی

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد