۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

یک دانشجوی مامایی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران با بیان اینکه دانشجویان رشته مامایی آینده شغلی مبهمی دارند، گفت: امیدی به آینده شغلی ندارم چرا که بیشتر مادران جامعه تمایل دارند به روش سزارین فرزند خود را به دنیا آورند.

ریحانه سرمدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه علوم پزشکی تهران، از کیفیت پایین غذا در دانشگاه های آزاد گلایه و اظهارکرد: با توجه به اینکه قیمت غذا در سلف سرویس این دانشگاه ها و بیمارستانهای تابع بالا است اما از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

وی با بیان این مطلب که سیستم گرمایشی و سرمایشی دانشگاههای غیر دولتی مناسب نسیت افزود: مشکلات در این دانشگاه ها بسیار زیاد است ولی رفع آن از سوی مسئولین کمتر صورت گرفته است.

این دانشجوی کارشناسی مامایی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران، با اشاره به اینکه تدریس برخی از اساتید دانشگاههای آزاد خوب نیست گفت: هزینه تحصیل در دانشگاه آزاد زیاد است انتظار داریم بابت شهریه های که پرداخت می شود از اساتید مجرب و مسلط استفاده شود.

سرمدی با بیان اینکه اگر درس های عملی به واحدهای درسی اضافه شود این هزینه ها چند برابر می شود اظهارکرد: احساس می کنم مسئولان این دانشگاه ها نسبت به دانشجویان بی تفاوت هستند و از مشکلات و دغدغه های دانشجویان به ویژه در حوزه اقتصادی هیچ اطلاعی ندارند.

این دانشجوی کارشناسی مامایی دانشگاه آزاد علوم پزشکی تهران، به دیگر مشکلات رفاهی در این دانشگاه اشاره کرد و افزود: سالن تربیت بدنی بیشتر به دانشجویان رشته تربیت بدنی اختصاص دارد و دانشجویان سایر رشته ها به اندازه کافی نمی توانند در اوقات فراغت از امکانات ورزشی دانشگاه استفاده کنند.

وی با بیان اینکه آینده شغلی برای دانشجویان مامایی وجود ندارد، گفت: امیدی به آینده شغلی ندارم چرا که بیشتر مادران جامعه تمایل دارند به روش سزارین فرزند خود را به دنیا بیاورند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد