۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

رئیس مرکز مشاوره سازمان امور دانشجویان از اجرای فاز یک و دو از برنامه پیشگیری از ایدز در دانشگاه‌ها خبر داد.

دکتر حمید یعقوبی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اجرای برنامه پیشگیری از ایدز در دانشگاهها گفت: لازم است که دانشجویان الفبای پیشگیری از بیماری های آمیزشی، مقاربتی و رفتارهای پرخطر را آموزش ببینند.

وی ادامه داد: برهمین اساس مقرر شده، ابتدا کارشناسان مرکز مشاوره دانشجویی در دانشگاه‌ها دراین زمینه تحت آموزش قرار گیرند، سپس آموزش های لازم توسط کارشناسان به دانشجویان منتخب ارایه شده و در مرحله بعدی دانشجویان منتخب، روش های ساده پیشگیری از بیماری ها را به همکلاسی و هم خوابگاهی های خود، آموزش دهند.

رئیس مرکز مشاوره سازمان امور دانشجویان با بیان اینکه این برنامه از ابتدای سال تحصیلی جدید اجرایی می شود، یادآورشد: این دانشجویان منتخب می توانند این آموزش ها را علاوه بر دانشجویان به اطرافیان و سایر جوانان غیر دانشجو نیز ارایه دهند.

وی افزود: این طرح در سه فاز انجام می گیرد، فاز اول، آموزش کارشناسان، فازدوم، آموزش دانشجویان منتخب توسط کارشناسان و فاز سوم آموزش تمام دانشجویان است که اکنون فاز یک و دو این طرح در سال تحصیلی جاری اجرایی شده و فاز سوم که آموزش دانشجویان است در مرحله بعدی انجام می شود.

منبع: خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang