۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان از اخذ مجوز دانشکده پرستاری و مامایی در سمنان خبر داد.

به گزارش داهی به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان:  شاهرخ رنجبربهادری در بازدید هیئت ارزشیابی وزارت بهداشت از دانشگاه آزاد سمنان با تأکید بر توجه خاص به رشته‌های پیراپزشکی در این واحد دانشگاهی اظهار داشت: برنامه گسترش گروه پزشکی در رشته‌های پیراپزشکی تا مقاطع تحصیلات تکمیلی در دستور کار دانشگاه آزاد اسلامی سمنان قرار دارد که اخذ مجوز دانشکده پرستاری و مامایی بخشی از برنامه توسعه دانشگاه را در این حوزه شامل می‌شود.

رنجبربهادری افزود: بنا به خواست عمومی و نیاز کشور به پرورش متخصصان رشته‌های پیراپزشکی و با توجه به ظرفیت بالای موجود در شهرستان سمنان و با همکاری صمیمانه دانشگاه علوم پزشکی سمنان، در آینده‌ای نزدیک شاهد راه‌اندازی رشته‌های جدید به‌ویژه در مقاطع تحصیلات تکمیلی در این حوزه خواهیم بود.

رئیس دانشگاه آزاد سمنان با تأکید بر توجه به کیفی‌سازی رشته‌های زیرمجموعه گروه علوم پزشکی گفت: امروز دغدغه ارتقای کیفیت گروه علمی پزشکی در سطح مراکز آموزش عالی وجود دارد.

وی تصریح کرد: بدون شک ارتقای کیفیت در این حوزه با افزایش سطح سلامت عمومی جامعه ارتباط مستقیم دارد و کوچک‌ترین سهل‌انگاری در این بخش می‌تواند با خسارت‌های جبران‌ناپذیر انسانی همراه باشد و این نکته‌ای است که رسالت شاغلان در حوزه آموزشی این رشته‌ها را دوچندان می‌کند.

رشته مامایی در مقطع کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان از سال 1365 فعال است.

منبع:http://tnews.ir

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد