۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
ضرغام رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی گروه علمی،پزشکی باشگاه خبرنگاران گفت: تسهیلات صندوق نوآوری و شکوفایی برای نخبگان ایرانی که در خارج از کشور مشغول ادامه تحصیل هستند، تنها مختص آقایان نیست بلکه خانم‌های نخبه نیز از این تسهیلات بهره‌مند می‌شوند.
وی افزود: برای فعالیت‌های پژوهشی نخبگان خانم اولویت خاصی قائل هستیم و حتی کرسی پژوهش جوانان در نظر گرفته شده است.
ضرغام در ادامه در خصوص نوع تسهیلات در نظر گرفته شده برای نخبگان، اظهار داشت: این تسهیلات که برای نخبگان در نظر گرفته شده است، متفاوت است و تمام تلاش‌ ما در این است که از این ظرفیت‌های داخل و خارج از کشور استفاده کنیم.
وی در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران، مبنی بر اینکه چه تعداد از نخبگان ایرانی که در خارج از کشور بودند، به داخل کشور بازگشتند، اظهار داشت: آمار دقیقی در این رابطه ندارم و این برنامه وجد دارد که تا آنجا که می‌توان با این نخبگان ارتباط برقرار کرد.
منبع:باشگاه خبرنگاران

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد