۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم ، خبری با عنوان آموزش و پرورش در افزایش مدارس استعدادهای درخشان تجدید نظر کند،منتشر کردیم که در این خبر ابوالقاسم خسروی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: درست است عملکرد مدارس تیزهوشان و یا مدارس استعدادهای درخشان در سطح کشور مطلوب نیست و همانند مدارس نمونه دولتی عمل می‌کنند ولی نباید وزارت آموزش پرورش در زمینه انحلال این مدارس عجولانه و غیر کارشناسانه عمل کند.

خسروی افزود: خانواده‌های زیادی در این زمینه سردرگم هستند و این کار برای دانش آموزان و خانواده‌های آن‌ها مشکل آفرین شده است.

وی مهمترین هدف آموزشی تشکیل این مدارس را گردآوردن جمعی از نخبگان دانش آموز زیر یک سقف و مدیریت متمرکز آن‌ها، با کمترین هزینه نسبت به ارتقای علمی آن‌ها دانست و گفت: مدیریت این مدارس مدیریتی فراتر از آموزش و پرورش می‌خواهد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزایش بی‌رویه و بدون اصول کارشناسی این مدارس را به‌ضرر نظام تعلیم و تربیت کشور دانست و افزود: وزارت آموزش و پرورش باید در زمینه افزایش  این مدارس تجدید نظر کند.

مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان وزارت آموزش و پرورش با صدور جوابیه‌ای به این خبر پاسخ داده است.

در این جوابیه آمده است:‌ مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان در سال گذشته تا کنون سیاست استانداردسازی پذیرش در مدارس مزبور را در پیش گرفته و در تلاش است جذب دانش‌آموزان را در سال‌های آتی به 2.28 درصد برساند و بحث انحلال موضوعیت ندارد بلکه ارتقای سطح علمی، آموزشی و تربیتی آن مورد تأکید این مرکز است.

منبع:خبرگزاری تسنیم

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد