۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

رییس دانشگاه شهید بهشتی با اشاره به تفویض اختیار سه امر برنامه‌ریزی درسی، پذیرش دانشجوی دکترا و ترم‌بندی به دانشگاه‌ها از ایجاد دو مدیریت جدید در معاونت آموزشی این دانشگاه خبر داد.

دکتر محمدمهدی طهرانچی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)،گفت:در راستای تفویض برخی اختیارات به دانشگاه ها در ساختار دانشگاه شهید بهشتی بازبینی صورت گرفته که نتیجه آن تشکیل دو مدیریت جدید به نام های مدیریت گسترش و برنامه ریزی دانشگاه و مدیریت مرکز تعالی آموزشی بوده است.

وی ادامه داد: این مدیریت ها که به تازگی ابلاغ شده اند در حال تشکیل کمیته ها در حوزه های مختلف هستند.البته فعالیت این مدیریت ها و کمیته ها در حوزه علوم انسانی کم تر است زیرا مسائل رشته های علوم انسانی توسط شورای تحول علوم انسانی پیگیری می شود و خارج از اختیارات دانشگاه ها است اما آن بخشی که به اختیارات دانشگاه ها مربوط می شود را به جد پیگیری می کنیم و در پایان امسال خروجی خوبی خواهد داشت.

رییس دانشگاه شهید بهشتی در پایان درمورد شروع فعالیت مدیریت‌های جدید اظهار کرد: فعالیت جدی مدیریت ها و کمیته ها از مهرماه جاری شروع شود.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد