۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور از ایجاد ظرفیت فوق‌العاده پذیرش دانشجو در رشته روزنامه نگاری در دانشگاه علامه خبرداد.

دکتر ابراهیم خدایی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌و‌گو با خبرنگار سرویس دانشگاهی ایسنا، با اعلام این خبر گفت: دانشگاه علامه طباطبایی تا سال گذشته دانشجویان رشته روز‌نامه‌نگاری را از گرایش ارتباطات پذیرش می‌کرد اما امسال ظرفیت پذیرش در این‌رشته را وارد رشته روزنامه‌نگاری کرد که این انتقال به درستی انجام شد.

وی‌ادامه داد: اما باتوجه به اینکه دانشجویان براساس روال سال گذشته ثبت نام کردند و تصور می کردند که رشته روزنامه نگاری دانشگاه علامه در زیرگروه 1 قراردارد، بعد از همکاری‌هایی که با وزارت علوم و معاونت آموزشی دانشگاه علامه به عمل آمد بناشد رشته روزنامه‌نگاری دانشگاه علامه در زیرگروه 1 ، تعداد 10 نفر و در زیرگروه 3 نیز، 5 نفر را پذیرش کند.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در پایان خاطرنشان کرد: در واقع با این کار 5 نفر به ظرفیت روزنامه نگاری دانشگاه علامه اضافه شد تا حق کسی ضایع نشود. این تغییرات در اصلاحیه‌ای در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

پیش از این گروهی از داوطلبان کنکور کارشناسی‌ارشد در گفت‌وگو با ایسنا نسبت به انتقال رشته روزنامه‌نگاری دانشگاه علامه از زیرگروه 1 به زیرگروه 3 اعتراض داشتند. یکی از داوطلبان به خبرنگار ایسنا گفت: زمانی که دفترچه انتخاب رشته منتشر شد دیدیم که رشته روزنامه‌نگاری ذیل زیرگروه 3 قرارگرفته درحالی که این اتفاق بدون اطلاع رسانی به داوطلبان و بعد از برگزاری کنکور ارشد رخ داد خوشبختانه بعد از طرح این درخواست با سازمان سنجش و مسئولان وزارت علوم، آنها با ما همکاری کردند .

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد