۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی​شاپور اهواز با تشریح برنامه‌های این دانشگاه در هفته خوابگاه‌ها، گفت: بطورکلی فضای با نشاط و برنامه​های فرهنگی در خوابگاه​ها می​تواند از آسیب​های روحی دانشجویان کم کند.

ساسان موگهی در گفت​وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، اظهارکرد: خوابگاه محل اسکان دانشجویان است و به همین دلیل باید خدمات در آن به گونه‌ای ارایه شود که دانشجو احساس امنیت و آرامش کند. دانشجویان باید در خوابگاه حمایت روحی و روانی داشته باشند. قطعا اگر محیط خوابگاه مستعد نباشد در وضعیت تحصیلی و روحی آن​ها تأثیرگذار خواهد بود.

وی به اهمیت نقش خوابگاه در رشد فکری و فرهنگی اشاره و بیان کرد: خوابگاه فرصت مغتنمی برای پیشبرد اهداف فرهنگی است که باید به گونه صحیح از این ظرفیت استفاده کرد. به همین جهت محیط خوابگاه برای ما بسیار حائز اهمیت است و برای ایجاد فضای آرامش و رفاه نسبی در خوابگاه باید نهایت تلاش را کرد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی​شاپور اهواز بیان کرد: وزارت بهداشت در نظر دارد که خوابگاه​های دانشجویی به هتل​های سه ستاره ارتقاء پیدا کنند. البته در این بین کمبود اعتبارات و عقب​ماندگی خوزستان به هر دلیلی، شرایط کاری را سخت کرده که نیازمند تلاش بیشتر است.

موگهی اظهارکرد: جمعیت قابل توجهی از دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی جندی​شاپور اهواز، دانشجویان خوابگاهی هستند. یکی از مشکلات خوابگاه​ها تراکم جمعیت بوده که سعی شده با افتتاح مراکز جدید از این تراکم کاسته شود.

وی به برنامه​های دانشگاه در هفته خوابگاه​ها اشاره کرد و افزود: در هفته خوابگاهها،در دانشگاه جندی شاپور برنامه​های مشاوره برای دانشجویان خوابگاهی، برپایی کارگاه اثرات مواد محرک بر روان​، حضور مشاوران در خوابگاه و هم‌نشینی اتاق به اتاق با دانشجویان از برنامه​های دانشگاه علوم پزشکی جندی​شاپور اهواز در بخش مشاوره برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز تصریح کرد: اجرای طرح نظرسنجی تغذیه دانشجویی، برگزاری مسابقات ورزشی مختلف برای دانشجویان دختر و پسر و همچنین مسابقات فرهنگی شامل مقاله​نویسی با موضوع سوژه زندگی خوابگاهی، خاطره​نویسی با موضوع زندگی خوابگاهی و طرح خوابگاه نمونه و اتاق برتر فرهنگی از دیگر برنامه​های هفته خوابگاه​ها بود.

موگهی در پایان با بیان اینکه فعالان خوابگاه​ها در این هفته مورد تقدیر قرار گرفتند، گفت: در هفته خوابگاه علاوه بر بازدید مسئولان دانشگاه و دیگر مسئولان شهری و استانی، از فعالان شورای صنفی و همچنین رابطین بهداشتی و فرهنگی خوابگاه تقدیر شد. اجرای برنامه تفریحی پارک برای دانشجویان دختر و مانور امداد و نجات در خوابگاه​ها از جمله برنامه​های دانشگاه علوم پزشکی جندی​شاپور اهواز در این هفته بود.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد