۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
معاون آموزشی دانشگاه تهران اعلام کرد: وزارت علوم بازنگری رشته دامپزشکی را به دانشگاه تهران واگذار کرده است این رشته از جمله رشته هایی است که بیش از ۱۰ سال قدمت دارد و تا پایان شهریور باید بازنگری شود.

سید مهدی قمصری در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اکنون وزارت علوم درحال تفویض اختیار برنامه ریزی درسی به دانشگاه های گروه یک است.

وی ادامه داد: اصل این اختیار به دانشگاه تهران واگذار شده، بنابراین این دانشگاه، برنامه ریزی درسی را در شورای برنامه ریزی دنبال می کند و آن را به اطلاع وزارت خانه خواهد رساند.

معاون آموزشی دانشگاه تهران ادامه داد: جدا از بحث تفویض اختیار برنامه ریزی درسی به دانشگاه‌ها، وزارت علوم بحث بازنگری رشته های قدیمی را نیز دنبال می کند و تا پایان شهریور باید رشته هایی با  بیش از ۱۰ سال قدمت، بازنگری شوند.

وی ادامه داد: بازنگری تعدادی از این رشته ها نیز به دانشگاه تهران واگذار شده که از آن جمله می توان به رشته دامپزشکی اشاره کرد.

قمصری یادآور شد: رشته‌های دیگر نیز به تدریج بازنگری خواهد شد. کمیته های برنامه ریزی در وزارت علوم قرار است دانشگاه‌هایی را به صورت محور قرار داده و سایر دانشگاه‌ها با حضور کارشناسان برای بازنگری اقدام می کنند.

وی یادآورشد: بازنگری رشته‌ها در دانشگاه تهران به صورت مستمر انجام می شود و قرار است یک گزارش کلی از رشته هایی که در سال های اخیر در دانشگاه تهران بازنگری شده تهیه و به وزارت علوم ارایه شود.

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد