۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

رییس دانشگاه ایلام گفت: برنامه‌های فرهنگی دانشگاه باید دانشجو محور باشند و از ایده‌ها و فکرهای نو خلاقانه در این راستا بیشتر بهره گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه ایلام، دکتر «محمدعلی اکبری» در جمع دانشجویان و فعالان علمی و فرهنگی استان اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی دانشگاه برنامه‌هایی جمعی‌اند که اجرای صحیح و با برنامه آن‌ها در دانشگاه معجزه می‌کند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی دانشگاه نمی‌تواند محدود به یک سبک و سیاق خاص باشد، افزود: تقویت برنامه‌های فرهنگی دانشگاه امری بسیار مهم و از اولویت‌های دانشگاه ایلام است و نباید بدون برنامه و ایده نو به اجرای هر نوع برنامه ضعیف یا متوسطی پرداخت.

رییس دانشگاه ایلام با اشاره به وجود تنوع در برنامه‌های فرهنگی، ادامه داد: برنامه‌های فرهنگی دانشگاه باید دانشجو محور بوده و از ایده‌ها و فکرهای نو خلاقانه در این راستا بیشتر بهره گرفت.

رئیس دانشگاه ایلام با بیان اینکه باید مانع از واردات ایده‌های پردازش نشده دیگران، در برنامه‌های دانشگاه باشیم، گفت: در اجرای برنامه‌های فرهنگی توجه به مخاطب و علاقه‌مندی‌های او و درستی و عملی بودن برنامه و متناسب بودن آن با فضای دانشگاه از اهمیت برخوردار است.

وی با اشاره به لزوم دعوت از اساتید و سخنرانان برجسته کشوری در کیفیت‌بخشی به برنامه‌های دانشگاه خطاب به دانشجویان، تصریح کرد: دانشگاه شما جای کوچکی نیست، لذا از سخنرانان و افراد بانفوذ و برجسته و صاحب‌نظری که در کشور وجود دارد متناسب با موضوعات برنامه‌های خود دعوت کنید که ما هم استقبال خواهیم کرد.

علی‌اکبری گفت: در شورای فرهنگی اگر قرار به تصویب برنامه‌ای باشد؛ برنامه‌ای انتخاب و تأیید می‌شود که بتواند دانشجو بیشتری را پوشش دهد و از چنان جذابیت و کیفیتی برخوردار باشد که بتواند همه انجمن‌ها، تشکل‌ها و کانون‌های موجود در دانشگاه را با خود همراه و همکار نماید.

رئیس دانشگاه ایلام ادامه داد: کتمان نمی‌کنم که هرکس می‌تواند باور سیاسی خود را داشته و در حوزه سیاست پیرو تفکر خاصی باشد، اما در بین برنامه‌های سیاسی و فرهنگی اولویت من با اجرای برنامه‌های فرهنگی است که اگر از درس مهم‌تر نباشد کم‌اهمیت‌تر نیست.

علی‌اکبری بر لزوم تنوع در برنامه‌های دانشگاه تأکید کرد و گفت: باید با ایجاد تنوع و برنامه‌ریزی درست و به‌روز، در اجرای برنامه‌ها، دانشجویان را با خود همراه کرده و زمینه نشاط روحی و پیشرفت علمی آنان و به‌تبع آن دانشگاه را فراهم کنیم.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد