۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری از دانشگاه هنر بازدید کرد و گفت: تأمین اعتبارات لازم برای تجمیع و تجهیز این دانشگاه دردستورکاروزارت علوم قرارمی گیرد.

به گزارش سرویس دانشگاهی ایسنا در این نشست که با حضور وزیرعلوم و هیئت رئیسه دانشگاه برگزارشد، فرهادی با اشاره به لزوم استفاده از پتانسیل دانشگاه هنر گفت: از ایجاد و تأسیس پارک های هنر و فناوری استقبال می کنیم و آن را در شوراهای مختلف از جمله کمیسیون مشورتی شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح خواهیم کرد.

وی ضمن اشاره به لزوم ارتقاء استادان و بهبود وضعیت جذب اساتید هنر افزود: پی گیری موارد مربوط به دانشگاه هنر از جمله بودجه های مورد نیاز جهت مرمت و اعتبارات لازم در دستور کار وزارت علوم قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه هنر در ادامه دکتر اکرمی رئیس دانشگاه هنر ضمن اشاره به پراکندگی دانشگاه و لزوم تجمیع آن در پردیس باغ ملی گفت: دانشگاه هنر در حوزه عمرانی برای مرمت و تجمیع دانشگاه در محدوده پردیس باغ ملی، خرید مکان های تاریخی قابل بهره بردای، تأمین تجهیزات و هزینه های رشته های هنری و تغییر ضرایب و معیارهای رتبه بندی رشته های هنری به کمک و همراهی وزارت علوم نیاز جدی دارد.

در پایان این نشست وزیرعلوم به همراه هیأت رئیسه دانشگاه هنر از محدوده پردیس باغ ملی بازدید کردند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد