۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز گفت: باید امکانات دانشگاه را درست مدیریت و با درآمدزایی دانشگاه، وابستگی به شهریه را کم کرد.

ملک محمدی در گفت وگو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خوزستان، اظهارکرد: تعداد دانشجویان نسبت به امکانات و صندلی دانشگاه آزاد کمتر است و این نشان می‌دهد که دانشگاه رشد کمی خود را انجام داده و اکنون باید به سمت کیفی‌سازی حرکت کند.

وی افزود: در کیفی‌سازی اقدامات بسیاری باید انجام شود و برای ارتقای کیفیت نیازمند جذب هیات علمی، ایجاد آزمایشگاه‌ها و تامین تجهیزات لازم در بخش امکانات رفاهی و ورزشی هستیم.

معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد واحد اهواز با اشاره به این که این پشتیبان اهداف دانشگاه است، گفت: طبق اهداف و ماموریت‌های تعریف شده، معاونت اداری و مالی موظف است تمام شرایط و محیط را مناسب با اهداف جهت تامین امکانات و تجهیزات مهیا کند تا کمترین خلایی در ماموریت دانشگاه ایجاد نشود.

ملک محمدی ادامه داد: امسال قرار شده که از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی اهواز به بیرون از دانشگاه خدماتی ارائه شود تا از این طریق دانشگاه درآمدزایی داشته و از وابستگی به شهریه کاسته شود.

وی عنوان کرد: از سوی دیگر ساختار سازمانی دانشگاه باید اصلاح شود تا نیروی انسانی دانشگاه متناسب با توانمندی‌های خود فعالیت کنند و از هدر رفت انرژی جلوگیری شود. دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهواز امکانات بسیاری در اختیار دارد که باید متناسب با نیاز مورد استفاده و درست مدیریت شود.

ملک محمدی گفت: باید در دانشگاه به صورتی عمل شود تا تنها دغدغه دانشجو تحصیل و درس خواندن باشد. ما به دانشجو به دید اقتصادی نگاه نمی‌کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد