۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با افزایش تعداد واحدهای ارائه شده در ترم تابستان، عملا واحدهای دانشگاهی را در سه ترم به دانشجویان ارائه می‌کند.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه کرمانشاه، دکتر نوذر قنبری در این خصوص اظهارکرد: برخلاف ادعای برخی افراد که می‌گویند دانشگاه آزاد برای سوددهی، واحدهای تابستان را افزایش داده، این برنامه تنها به نفع دانشجویان صورت گرفته و منفعت مالی برای دانشگاه نداشته است.

قنبری با اشاره به کاهش مدت زمان تحصیل دانشجویان با اجرای این طرح، اظهار کرد: دانشجویانی که متقاضی گذراندن ترم تابستان هستند باید طبق سقف تعیین شده واحد اخذ کنند که برای دانشجویان کارشناسی تا 10 واحد، کاشناسی ارشد شش واحد و دکتری چهار واحد تعریف شده که این همین میزان هم می‌تواند در زمان دانشجویان صرفه جویی کند.

وی درباره فعالیت مستمر دانشگاه در طول سال و تاثیرات آن افزود: یکی از آفت‌های سیستم آموزشی در دانشگاه تعطیلات زیاد است. بجز تعطیلاتی که در طول سال وجود دارد فصل تابستان هم فاصله بین دو ترم بود که موجب دوری دانشجو از فضای دانشگاه و فراموشی بسیاری از مسائل بود، اما با برنامه ریزی جدید پیوستگی ایجاد شده که دانشجویان را دچار کپ اطلاعاتی نمی‌کند.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه تصریح کرد: این پیوستگی به صورت مشخص و بارز اثر خاصی بر کیفیت آموزشی نمی‌گذارد، یعنی نمی‌توان گفت باعث افزایش یا کاهش کیفیت می‌شود. تنها از حیث صرفه جویی زمان و جلوگیری از ایجاد گپ اطلاعاتی بسیار تاثیرگذار بوده و به نفع دانشجویان است.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد