۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
کمیسیون آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی در ایالات متحده آمریکا از تعلیق تاییدیه مدارک پزشکان ایرانی به دلیل تحریم ایران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کمیسیون آموزشی فارغ التحصیلان پزشکی خارجی  ECFMG در آمریکا اعلام کرد که به علت تحریم های ایران، امکان ارتباط مستقیم با موسسات ایرانی جهت تایید مدارک تحصیلی پزشکان ایرانی وجود ندارد در نتیجه مدارک پزشکان بررسی نمی شود.

آمریکا به دلیل تحریم های ایران محدودیت هایی را برای ارتباط با موسسات ایرانی وضع کرده است اما تا پیش از این ECFMG به طور مستقیم مسئولیت تایید مدارک تحصیلی موسسات و فارغ التحصیلان ایرانی را برعهده داشت.

این تعلیق بدان معناست که امکان تایید مدرک تحصیلی پزشکان ایرانی برای شروع دوره تخصص در ایالات متحده وجود نداشته و همینطور افرادی که در حال حاضر به عنوان دستیار پژوهشی در آمریکا مشغول به کار یا تحصیل هستند نیز با مشکل مواجه خواهند شد. این موضوع در حالی است که ECFMG اعلام کرده به دنبال راه حلی برای جایگزین است.

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد