۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

لیدا نیک روش در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درخصوص توزیع کتاب‌های درسی اظهار داشت:‌کتاب‌های درسی دوره متوسطه اول و دوم از تاریخ 15 شهریور در سطح استان‌ها و از 18 شهریور در تهران و البرز از طریق کتاب فروشی‌ها توزیع می‌شود.

وی افزود:‌ کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی و حرفه‌ای از طریق مدارس توزیع می‌شود و بر این اساس استان‌ها از تاریخ 21 شهریور کتاب‌ها را در اختیار مدارس قرار می‌دهند تا در روز اول مهر آن را به دانش‌آموزان تحویل دهند.

** تمدید فروش اینترنتی کتب درسی تا پایان مرداد

مدیر کل نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به فروش اینترنتی کتاب‌های درسی دانش‌آموزان دوره پیش دانشگاهی و دوره ابتدایی شهر تهران گفت:‌تا کنون بیش از 450 هزار دانش آموز در مناطق 19گانه شهر تهران در دوره ابتدایی و 150 هزار دانش آموز در دوره پیش دانشگاهی اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی کرده‌اند.

** نحوه ثبت نام اینترنتی کتب درسی توسط دانش‌آموزان افغانستانی

نیک روش ادامه داد:‌با توجه به اینکه برخی از خانواده‌ها به اینترنت دسترسی ندارند یا با این موضوع آشنا نیستند به منظور رفاه حال آنها ثبت‌نام را تا پایان مرداد تمدید کردیم و خانواده‌هایی که امکان ثبت‌نام اینترنتی ندارند، می‌توانند به مدارس مراجعه کرده و مدیر مدرسه به صورت گروهی اقدام به ثبت‌نام آنها می‌کند.

وی افزود:‌برای دانش آموزان افغانستانی نیز کد 10 رقمی طراحی کرده و در اختیار مدرسه قرار داده‌ایم. مدارس از نیمه شهریور اقدام به ثبت‌نام اینترنتی کتاب‌های درسی این دانش آموزان می‌کنند.

منبع:خبرگزاری تسنیم

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد