۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
در سال ۱۳۹۳، بیش از ۵۴ هزار پايان‌نامه در پايگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور به ثبت رسيد.

به گزارش خبرگزاری مهر، از ابتداي سال ۹۳ تا پايان آن، ۵۴ هزار و ۴۰۷ پايان نامه، در پایگاه ثبت اطلاعات پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی کشور در وب‌سايت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ايران به ثبت رسید که از این میزان ۴۲ هزار پایان‌نامه توسط دانشگاه‌ها تایید شده است.

در ميان پایان‌نامه‌های تایید شده توسط دانشگاه‌ها، بيش از ۳۸ هزار پايان‌نامه‌ مربوط به مقطع كارشناسي ارشد و مابقي در مقطع دكترا بوده است.

در اين بازه زماني، بیشترین پایان‌نامه‌‌های ثبت و تایید شده در پایگاه ثبت پایان‌نامه‌ها و رساله‌های تحصیلات تکمیلی مربوط به گروه علوم انسانی با ۱۷ هزار و ۶۵۶ رکورد بوده و پس از آن به ترتیب گروه علوم پایه، علوم پزشکي، فنی و مهندسی، کشاورزی و هنر قرار دارند.

در سال ۱۳۹۳، دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركز، دانشگاه فردوسي مشهد، دانشگاه تربيت مدرس، دانشگاه علامه طباطبايي و دانشگاه تبريز به ترتيب بيشترين آمار را در بين دانشگاه‌هاي كشور در تایید پايان‌نامه به خود اختصاص داده‌اند.

از بهمن ماه سال ۱۳۸۷ کار ثبت پایان‌نامه در پایگاه ثبت پايان‌نامه‌ها و رساله‌هاي تحصيلات تكميلي آغاز شده و از آن زمان تاپایان سال ۹۳ بیش از ۲۰۶ هزار پایان‌نامه در این پایگاه به ثبت رسیده است.

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد