۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
دکتر جواد هروی رئیس کمیته آموزش عالی مجلس در گفتگو باخبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران،با اشاره به وضعیت نامناسب پردیس‌های بین‌الملل افزود:تاسیس واحدهای پردیس‌های دانشگاهی با هدف در‌آمدزایی برای دانشگاه‌ها و جذب دانشجوی خارجی به این مراکز بود.
وی گفت: آنچه تحقق نیافت حضور دانشجوی خارجی در این مراکز است به گونه‌ای که در برخی از پردیس‌های بین‌الملل حتی یک دانشجوی خارجی هم وجود ندارد.
رئیس کمیته آموزش عالی مجلس با بیان اینکه به منظور ساماندهی آموزش عالی بازدید‌های مکرری از پردیس‌های بین‌الملل صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد:‌ در این بازدید‌ها شاهد وضعیت اسفناک این مراکز هستیم به گونه‌ای که پذیرش در واحدهای پردیس بین‌الملل بدون کنکور است و تنها اخذ شهریه‌های بالا به چشم می‌خورد به گونه‌ای که به نظر می‌رسد دلایل اقتصادی و تجاری بیش از انگیزه‌های علمی در این مراکز حاکم است.
هروی تاکید کرد: وضعیت کنونی این مراکز با اساسنامه آنها بسیار در تضاد است و علاوه بر اینکه در حوزه جذب دانشجوی خارجی ناموفق بوده‌اند به لحاظ کیفیت پایین آموزش، نبود امکانات پژوهشی، آزمایشگاهی و فضاهای نامناسب شرایط نابسامانی را ایجاد کرده‌اند.
وی در ادامه به نگرانی هر دو وزارتخانه علوم و تحقیقات و بهداشت و درمان در خصوص پردیس‌های بین‌الملل اشاره کرد و گفت: دانشگاه‌های بی کیفیت در کشور باید منحل شوند و در راس این برنامه پردیس‌های بین‌الملل قرار دارند.
منبع:باشگاه خبرنگاران

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد