۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، جریمه تقلب دانش آموزان در امتحانات را دریافت نمره صفر و در بر خی از موارد حذف از امتحانات بعدی اعلام کرد.

مهدی نوید ادهم درباره جریمه تقلب دانش آموزان در امتحانات نهایی اظهار کرد: هنگامی که از دانش آموزی تقلبی گرفته می شود باید پس از بررسی مشخص شود عمدی یا سهوی بوده است.

وی افزود: اگر دانش آموزی سر جلسه امتحان تقلب کند نمره صفر دریافت می کند و از آن امتحان محروم خواهد شد اما اگر مشخص شود او مکرر اقدام به تقلب کرده است از تمام امتحانات حذف خواهد شد.

دبیر کل شورای عالی آموزش و پرورش تصریح کرد: طبق قانون تعیین تکلیف وضعیت دانش آموز بر عهده مدیر و شواری مدرسه است.

در امتحانات نهایی ‌امسال که از دو هفته قبل آغاز شده، یک دانش‌آموز پیش‌ دانشگاهی شهر کرج هنگام خروج از جلسه امتحان به جای تحویل برگه پاسخ نامه، برگه سئوالات را تحویل داد و نمره صفر دریافت کرد. پیش از برگزاری امتحان بعدی، از آموزش و پرورش کرج، با استناد به آیین‌نامه امتحانی، به مسئولان مدرسه ابلاغ شد که تمامی دروس آن ترم، برای دانش‌آموز «صفر» در نظر گرفته شود و از حضور دانش‌آموز در جلسه امتحانی باقیمانده جلوگیری شود.

منبع:خبر آنلاین

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد