۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبر گزاری فارس،با توجه به شیوه نامه حمایت از انجام فرصت مطالعاتی داخل کشور اعضای هیأت علمی و هماهنگی بین وزارت علوم و وزارت صنعت مقرر شده است تا رؤسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها اعضای هیأت علمی داوطلب برای انجام فرصت مطالعاتی در واحدهای صنعتی، معدنی و تجاری را معرفی کنند.

فرصت مطالعاتی مأموریتی است که به اعضای هیأت علمی واجد شرایط داده می‌شود تا برای مدتی معین به منظور انجام پژوهش در زمینه‌های خاص در واحد متقاضی حضور یابند و آن واحد می‌تواند پروژه مورد پژوهش را اعلام کند.

بر این اساس واحد متقاضی متعهد می شود تا دستمزد ماهانه به میزان صددرصد حقوق و مزایای عضو هیأت علمی را بر اساس اعلام دانشگاه و تأیید وزارت علوم پرداخت کند و اعزام عضو هیأت علمی به خارج از کشور با هزینه واحد صنعتی در صورت لزوم به مدت حداکثر یک ماه برای بازدید از واحدهای صنعتی مشابه برای فرصت مطالعاتی 12 ماهه صورت می‌گیرد.

فرصت مطالعاتی تمام وقت است و عضو هیأت علمی ملزم به رعایت قوانین ایمنی و مالکیت فکری حاصل از کار پژوهشی است و هر سه ماه یکبار نیز باید گزارش پیشرفت کار را به مرکز آموزشی و واحد متقاضی ارائه و در پایان یک سمینار یک روزه از یافته‌های علمی خود برای واحد متقاضی و وزارت صنعت برگزار کند.

منبع:خبرگزاری فارس

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد