۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

رئیس دانشگاه آزاد گفت: ۴ بیمارستان در بندرعباس برای طی دوره بالینی به دانشجویان پزشکی واحد قشم اختصاص پیدا کرده و تا چند ماه آینده با هماهنگی های صورت گرفته با وزارت بهداشت مشکل دانشجویان حل می شود.

حمید میرزاد ه در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به سوالی در خصوص مشکلات به وجود آمده برای برخی از دانشجویان علوم پزشکی دانشگاه آزاد جهت گذراندن دوران بالینی در بیمارستان ها گفت: دوره علمی پایه دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد واحد قشم ۴ سال پیش شروع شد و قرار بود بیمارستانی از سوی دانشگاه آزاد ساخته شود تا دوره بالینی خود را در این بیمارستان بگذرانند که این بیمارستان ساخته نشد و دانشجویان با مشکل طی دوره بالینی مواجه هستند.

وی افزود: از این رو برای رفع این مشکل اعتراض کردند که البته اعتراض آنها درست است، چراکه برنامه ای که برای آموزش پزشکی در قشم پیش بینی شده بود، اجرا نشد و این موضوع مربوط به تعهد دانشگاه آزاد در ۵ سال گذشته است.

میرزاده افزود: در حال حاضر با چند بیمارستان در منطقه قشم قرارداد بسته ایم و اسامی آنها را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارسال کردیم تا پس از تائید وزارت بهداشت دوره بالینی دانشجویان در این بیمارستان ها انجام شود. این بیمارستانها شامل بیمارستان شهید محمدی، بیمارستان خاتم الانبیا و بیمارستان نیروی دریایی بندرعباس می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اظهار داشت: با مذاکراتی که با منطقه آزاد قشم انجام دادیم، بیمارستان ۱۶۰ تخته خوابی که رئیس جمهور افتتاح کرد، قرار است در اختیار دانشجویان قرار بگیرد، این کار در دست اقدام است و خوشبختانه با هماهنگی خوبی که با وزارت بهداشت و درمان داریم امیدوارم این مشکل تا چند ماه آینده حل شود و دانشجویان دوره بالینی خود را در این بیمارستانها طی کنند.

منبع: خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد