۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه شهرکرد با حضور محمدباقر نوبخت رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور افتتاح و کلنگ مقاوم سازی دانشکده کشاورزی این دانشگاه نیز بر زمین زده شد.

سرپرست دانشگاه شهرکرد در حاشیه این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه چهارمحال و بختیاری، اظهارکرد: پروژه دانشکده ادبیات وعلوم انسانی از سال 1387 آغاز شده و بنا به دلائلی به تعبیق افتاد که خوشبختانه در سال‌های اخیر این پروژه با رشد فیزیکی 80 درصد در اولویت قرار گرفت و اکنون باهزینه هشت میلیارد و 700میلیون تومان تکمیل و به بهره برداری می‌رسد.

شایان شامحمدی گفت: باتوجه به اینکه استان در محور زلزله قرار دارد ومقاوم سازی تاسیسات از اهمیت ویژه ای برخوردار است، مقاوم سازی این دانشکده نیز در دردستور کار دانشگاه قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: درسال گذشته 4میلیارد تومان کل بودجه وزارت خانه بود که از این میزان 2میلیارد و200 میلیون تومان به دانشگاه شهرکرد و بقیه آن نیز به دانشگاه تهران داده شد.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد