۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

رئیس دانشگاه آزاد شاهرود گفت: امروزه دانشگاه آزاد شاهرود به عنوان یک رسالت مهم آموزشی به دنبال رشته های تلفیقی و چند نظمی است تا هم تقاضای جامعه را پاسخ داده باشد و هم در بسط و توسعه رشته های مختلف موفق تر ظاهر شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه سمنان، دکتر احمد دزیانیان در همایش ملی «کاربردعلوم ورزشی تلفیقی در ارتقاء ورزش و سلامت جامعه» گفت: یکی از مثالهای عینی در زمینه تلفیق رشته های مختلف با یکدیگر کاربرد مهندسی در پزشکی است و اکنون می بینیم که بسیاری از بیماران کلیوی توسط دستگاه دیالیز که با همکاری متخصصین رشته های پزشکی و مهندسی ، طراحی و ساخته شده،به حیات خود ادامه می دهند.

وی با اشاره به اینکه ورزش و به دنبال آن سلامتی نقش محوری و اساسی در زندگی روزمره ما دارد و اگر سلامتی ما تهدید شود تمام فعالیت های ما نیز دچار مشکل خواهند شد اظهار کرد: جنبه های مختلف ورزش در زمینه حرکات فیزیکی، فیزیولوژیک، بیومکانیک و گرایش های مختلف آن می تواند نقش مهمی در زندگی انسان ها ایفا کند .

این استاد دانشگاه با اشاره به اهمیت ورزش در زندگی شهروندان، اضافه کرد: باید به ورزش نگاه علمی و دقیق تری شود و نقش آن در زندگی پررنگ تر گردد .

وی با اشاره به اینکه با ورود تکنولوژی به زندگی مردم ، فعالیتهای روزانه به شدت کاهش پیدا کرده است خاطرنشان کرد: اگر چه با ورود تکنولوژی، کیفیت زندگی ارتقاء یافته است ولی با کاهش فعالیتهای مثمرثمر در طول روز، بیماریهای روحی و جسمی افزایش یافته و سلامت بشر را تهدید می کنند .

وی با تاکید بر اینکه باید به ورزش نگاه علمی و دقیق تری شود و نقش آن در زندگی پررنگ تر گردد بیان کرد: امروز با توجه به گسترش علم در حوزه های مختلف ما شاهد انفجار اطلاعاتی هستیم. به عبارت دیگر می توان گفت یکی از فرایندهای مهم توسعه و گسترش علم، ارتباط علوم مختلف با یکدیگر است.

وی در پایان با اشاره به جنبه های مختلف ورزش در زمینه حرکات فیزیکی، فیزیولوژیک، بیومکانیک و گرایش های مختلف مرتبط با رشته ورزشی خاطرنشان کرد: توجه به جنبه های فوق می تواند نگاه تخصصی و ویژه تری به موضوع ورزش ایجاد کند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد