۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
همدان- رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: رشته تخصصی جراحی مغز و اعصاب در دانشگاه علوم پزشکی همدان در حال راه اندازی است.

حبیب الله موسوی بهار در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه رشته تخصصی جراحی مغز و اعصاب در همدان در حال راه اندازی است، اظهار داشت: دکترای ارگونومی از دیگر رشته هایی است که برنامه ریزی برای اخذ مجوز آن صورت گرفته و در صورت اخذ مجوز نخستین دانشگاهی هستیم که این رشته را تدریس خواهد کرد.

وی در ادامه با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی همدان در تمام مقاطع از کاردانی گرفته تا دکترا دانشجو پذیریش می کند، بیان داشت: دانشگاه علوم پزشکی همدان سالانه ظرفیت پذیریش هزار دانشجو در رشته های مختلف را دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره اینکه این دانشگاه از دانشگاه های رتبه دار است، افزود: اگر افراد کنکوری با رتبه های زیر ۱۰۰ در دانشگاه علوم پزشکی همدان پذیرش شوند نه تنها از آنها استقبال می کنیم بلکه هدایایی نیز به آنها اهدا خواهد شد چرا که به جذب نخبگان در این دانشگاه تمایل داریم.

موسوی بهار در بخش دیگری از سخنانش نیز ابراز داشت: دانشگاه علوم پزشکی همدان در بحث فوریت ها ناوگان قوی دارد و دارای اتاق عمل سیار، بیمارستان سیار و انبار دارویی بحران برای ۲۰ هزار نفر جمعیت است و انبار صنایع غذایی آن نیز برای جمعیت ۲۰۰ هزار نفری پاسخگوست.

وی ابراز کرد: دانشگاه علوم پزشکی همدان دارای پنج هزار دانشجو است که در ۱۲۰ رشته مختلف تحصیل می کنند و ۶۸ رشته آن نیز جزو رشته های کلیدی است.

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد