۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
تبریز – معاون سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه متوسط سن دانشمندان هسته ای کشورمان زیر ۳۰ سال است، افزود: جوان بودن دانشمندان هسته ای نوید آینده درخشان برای صنعت اتمی کشور است.

به گزارش خبرنگار مهر، ناصر راستخواه بعداز ظهر شنبه در مراسم افتتاحیه سی و یکمین نمایشگاه تخصصی دستاوردهای صنعت هسته‌ ای سازمان انرژی اتمی کشور در دانشگاه تبریز با اشاره اینکه جوانان بااستعداد زیادی در کشور و دانشگاه های مختلف داریم که علاقمند فعالیت در زمینه هسته ای هستند، افزود: جوان بودن کارکنان هسته ای خبری بسیار خوب برای آینده صنعت هسته ای برای کشورمان است.

وی ادامه داد: سی و یکمین نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ای کشور که در دانشگاه تبریز برگزار می شود از دیگر نمایشگاه های قبلی کامل تر و جامع تر است که این نمایشگاه تقدیم به هشدای هسته ای کشورمان شده است.

رئیس مرکز نظام ایمنی هسته ‌ای کشور با تاکید بر اینکه «انرژی هسته ای حق مسلم ماست» یک شعار نبود بلکه یک شعور است، افزود: ما اکنون با مقاومت و تلاش جوانان این کشور به حق مسلم خودمان رسیدیم و نتیجه آن هم نیروگاه بوشهر است.

راستخواه از نیروگاه بوشهر به عنوان نقطه عطف در صنعت هسته ای کشور یاد کرد و گفت: این نیروگاه یک شروع خوب بود که باید این مسیر تا آخر ادامه یابد و دانش به خدمت جامعه درآید.

وی سپس با اشاره به ظرفیت ها و استعدادهای موجود در دانشگاه تبریز گفت: دانشگاه تبریز یکی از متولیان صنعت هسته ای کشورمان است که آماده هرگونه همکاری در اجرای طرح های مختلف با آنها هستیم.

راستخواه با بیان اینکه دانشگاه ها مرکز دانش و توسعه تکنولوژی هستند، ادامه داد: باید مرکز پایش هسته ای در دانشگاه ها ایجاد شود و دانشگاهیان نیز در خصوص طرح های هسته ای با سازمان انرژی اتمی همکاری کنند.

لازم به ذکر است که سی و یکمین نمایشگاه دستاوردهای صنعت هسته ‌ای کشور ۱۹ تا ۲۳ اردیبهشت ‌ماه ۹۴ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۲ و ۱۴ الی ۱۷ در سالن مقابل دانشکده انسانی دانشگاه تبریز برگزار می ‌شود.

منبع:

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد