۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
بسیاری از دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاههای استرالیا معتقدند مدرکی که برای به دست آوردنش پول زیادی پرداخت می کنند، کاربردی در آیند نخواهد داشت.

به گزارش خبرگزاری مهر، به عقیده بسیاری از دانشجویانی که در دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی استرالیا مشغول به تحصیل هستند، هزینه تحصیل بسیار بالاست و مدرکی که در نهایت اخذ می کنند به نوعی «گران» است!

از آن گذشته کم نیستند دانشجویانی که خواستار آموزش مهارتهای بیشتر به جای تدریس مبانی نظری در دانشگاههای این کشور هستند.

بسیاری از کارشناسان امور آموزشی بر این باورند که دانشگاههای استرالیا و به طور کلی سیستم آموزش عالی این کشور از رقبای مطرح خود نظیر دانشگاه MIT و استنفورد عقب افتاده اند.

تنوع شیوه های آموزشی در دانشگاههای برتر دنیا از جمله آموزش آنلاین به ارتقای سطح کیفی این دانشگاهها و افزایش شهرت جهانی آنها منجر شده اما دانشگاههای استرالیا که شمار قابل توجهی از دانشجویان بین المللی را هم جذب خود کرده اند چندان فعالیتی در این زمینه ندارند.

همچنین در بسیاری از دانشگاههای طراز اول دنیا امکان جذب کادر آموزشی از طریق برگزاری آزمون های آنلاین و از راه دور فراهم آمده تا بدین ترتیب همگان شانس حضور در چنین دانشگاههایی را داشته باشند، مقوله ای که در سیستم آموزش عالی استرالیا توجهی به آن نمی شود.

منبع:خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد