۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون جدید فرهنگی دانشگاه تهران گفت: برنامه های مهمی برای دانشگاه تهران دارم و تا تعیین جایگزین مناسب، در خانه هنرمندان می مانم.

به گزارش خبرنگار مهر، مجید سرسنگی به تازگی به عنوان معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران منصوب شده است و مراسم تودیع و معارفه معاون سابق و جدید دانشگاه تهران سه شنبه اول اردیبهشت ماه در ساعت ۱۲ برگزار می شود.

پیش از غلامرضا جمشیدیها در سمت معاونت فرهنگی دانشگاه تهران فعالیت می کرد.

معاون جدید فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه های وی برای دانشگاه تهران گفت: بنده در حوزه فرهنگ و هنر سابقه زیادی دارم و قطعا برای دانشگاه تهران برنامه های مهمی دارم و به زودی این برنامه ها را اعلام می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که همچنان مدیر خانه هنرمندان هستید یا خیر؟ گفت: تا انتخاب جایگزین مناسب برای مدیریت خانه هنرمندان در این سمت حضور دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang