۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

به گزارش اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران ، چهارمين روز همايش همدلي وهم زباني آموزگاران فرهيخته پايه چهارم ابتدايي منطقه 5 با حضور حميدي معاون آموزش ابتدايي شهر تهران ، ميرشفيعي مدير منطقه 5، شوراي معاونين منطقه ، و آموزگاران فرهيخته در سالن امام علي (ع) برگزار گرديد .

در ابتدا مدير منطقه  پس از خير مقدم و تبريك ايام مبارك ماه رجب و فرارسيدن هفته معلم خاطر نشان كرد : عنوان اين همايش « همدلي و همزباني است و ما نمي توانيم در انساني ترين وزارتخانه در بين وزارتخانه هاي كشوري ، كاري را بانگاه امري و دستوري انجام دهيم .

مدير منطقه با اشاره به سخنان معاون آموزش ابتدايي  افزود : بسته ارسالي دوازده كتابچه از اداره كل به نام «كيمياي همدلي » ناميده شده است و اين نامگذاري  نشانگر اين مطلب است كه زير چتر و پناه همدلي ميتوان به هدف رسيد .

در ادامه اين همايش  حميدي معاون آموزش ابتدايي آموزش و پرورش اداره كل شهر تهران ، به تغييرنگرش نگاه به  نقش معلم ، دانش آموز و شيوه هاي آموزش پرداخت .

وی اظهار داشت: مي بايست  نقش يادگيرنده ي فعّال ، پژوهنده ،پرسشگر و متفكر و معلم از نقش تك دانا و تك گو به مشاور ، ياور و راهنما و تسهيل گر تبديل شود. همچنين مي باست روشهاي آموزشي و پرورشي انعطاف ناپذير به انعطاف پذير ،  مدت آموزش  محدود و ثابت به يادگيري و آموزش مادام العمر ،  نقش فناوري از آموزش به كمك فناوري به فناوري بهره گيري از اطلاعات (ICT ) ،  آموزش ثابت  و يكسان  به آموزش براي همه هركس  با هر سليقه اي هر جا   و هر مكان و هر ساعتي (فرصت هاي برابر) ،  تدريس تك نواخت تقليدي به تدريس آزاد و خلّاق و نوآورانه  ، ارزشيابي مقطعي و پاياني با نمره  به ارزشيابي تكويني تغيير جهت دهد .

حميدي  افزود:‌  هدف اصلي آموزش  ، حركت از آموزش به يادگيري است يعني از تهديد به چالش و از نمره به بازخورد مي باشد . به تعبيري هدف اصلي دانش آموز است . و آن وقت باز هم آموزش اما نه به عنوان هدف بلكه به عنوان فرآيند يادگيري است و در نتيجه يادگيري يعني زيباتر نگريستن و بهتر زيستن در پناه خدا است .

منبع: اداره اطلاع رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش شهر تهران

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang