۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون مالی و مدیریت منابع دانشگاه خوارزمی گفت: در سال ۹۴ از مجموع ۲۴ خوابگاه ۴ خوابگاه کاملا فرسوده بود که هزینه بالغ بر ۴ میلیارد تومان برای تعمیر و نو سازی آنها هزینه شد.

میر هادی حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به سوالی در خصوص میزان بافت های فرسوده دانشگاه خوارزمی گفت: در سای ۱۳۹۳ برای نخستیم بار تصمیم گرفتیم کار تحقیقاتی را شروع کنیم و از ۲۴ خوابگاهی که در کرج داشتیم حداقل ۴ بلوک خوابگاهی فرسوده و متروکه بودند و برخی دیگر از بلوک ها نیاز زیادی به تعمیرات داشت و با مبلغ حدود ۴ میلیارد تومان بخش زیادی از این بلوک های خوابگاهی تعمیر شد و اوایل تابستان ۹۳ تعمیر خوابگاه ها به اتمام رسید و در اختیار معاونت دانشجویی قرار گرفت.

وی افزود: برخی از بلوک های خوابگاهی به قبل از سال ۱۳۵۷ بر می گردد لذا کاملا فرسوده شده اند و در سال ۱۳۹۳ بودجه تعمیرات و تجهیزات ما ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان بود اما از طریق درآمدهای اختصاصی که دانشگاه داشت توانستیم ۱ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان بیشتر هزینه کنیم.

معاون مالی و مدیریت منابع دانشگاه خوارزمی با اشاره به برنامه سال ۹۴ برای بافت های فرسوده گفت: در سال ۹۴ تمرکز ما بر روی تجهیزات دانشگاه هست.

حسینی در پاسخ به این سوال که در سال ۹۴ با کسری بودجه مواجه هستید یا خبر گفت: هر زمانی دچار کسری بودجه شویم این کسری را از محل درآمد های اختصاصی دانشگاه جبران می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد