۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون آموزشی دانشگاه الزهرا از فعالیت آموزشی تابستانه این دانشگاه در قالب ارائه سه درس عمومی به صورت مجازی خبرداد.

فریده حق بین در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: در طول ایام تابستان آموزش های آزاد دانشگاه دایر است اما آموزش های رسمی محدود به ارائه سه درس “دفاع مقدس”، “کارآفرینی” و “زبان عمومی” به صورت مجازی است.

وی در مورد علت برگزار نشدن ترم تابستانی در این دانشگاه گفت: ساختمان های دانشگاه بسیار قدیمی است و نیاز به بازسازی دارد و این شرایط به ما امکان برگزاری ترم تابستانی را نمی دهد و به همین خاطر دانشگاه هر ساله این زمان را به تعمیر و بازسازی ساختمان ها اختصاص می دهد.

حق‌بین در بخش دیگری از سخنان خود به فعالیت های برون مرزی و همکاری های بین المللی دانشگاه الزهرا اشاره کرد و گفت: هیات رئیسه دانشگاه سال 94 را سال گسترش همکاری های بین المللی نام گذاری کرده و در این راستا دفاتر پذیرش دانشجو و همکاری‌های بین المللی در دانشگاه راه اندازی شده است.

ایجاد «مرکز آموزش زبان فارسی برای دانشجویان خارجی دختر»

وی همچنین افزود: از جمله طرح هایی که در راستای توسعه آموزش بین المللی دانشگاه قرار است اجرایی شود و پیگیر مجوز آن هستیم،ایجاد «مرکز آموزش زبان فارسی برای دانشجویان خارجی دختر» است که با توجه به آن همه دانشجویان دختر اعم از دانشجویان دانشگاه الزهرا و دیگر دانشگاه ها می توانند به یادگیری زبان فارسی بپردازند.

حق بین در ادامه گفت: همچنین بر اساس آئین نامه جدید دانشگاه قرار است در کنار طرح آموزش زبان فارسی، در صورتی که دانشجویان خارجی ورودی جدید، به زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند دروس به همین زبان برای آنها ارائه شود.

وی با اشاره به این که دانشگاه الزهرا در حال حاضر دارای 50 دانشجوی خارجی است گفت: قصد داریم دامنه جذب دانشجوی خارجی را گسترش دهیم و به همین منظور سایت این دانشگاه با درج اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه، به زبان عربی و انگلیسی در حال توسعه و به‌روز رسانی است .

حق بین در پایان روند بین المللی تبادل استاد را در دانشگاه الزهرا بسیار خوب توصیف کرد و گفت: در گذشته با چند نفر از اساتید خارجی تعامل داشتیم و در حال حاضر چند درخواست از طرف دانشگاه های روسیه و بیروت داریم که متقاضی همکاری با دانشگاه الزهرا هستند.

منبع:خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد