۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‌های لرستان گفت: وجود آسیب‌های رفتاری مانع ارتقای سطح دانشگاه‌ها می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، حجت‎الاسلام حسینی در جلسه حلقه صالحین بسیج اساتید دانشگاه لرستان، افزود: از این‎رو ضرورت دارد که معضلات تربیتی در فضای آموزشی دانشگاه را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه اساتید دانشگاه به عنوان الگو بر روی رفتار دانشجویان تاثیرگذار هستند و از این‎رو اساتید باید از بروز رفتارهایی که آثار مخربی بر روی رفتار دانشجویان می‎گذارد، پرهیز کنند، اظهار کرد: استاد باید در استخدام کلمات نهایت دقت را به‎کار بگیرد و بداند که با چه ادبیاتی باید با دانشجو برخورد کند.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه‎های لرستان با اشاره به اینکه دانشجو باید چگونه انتقاد کردن را از استاد یاد بگیرد، تصریح کرد: معلم خوب کسی است که دانشجویان منزوی را شناسایی و آنها را وارد بحث کند. سوال این است که آیا اساتید ما به این نکات توجه دارند و یا بر عکس با تحقیر دانشجوی منزوی او را منزوی‎تر می‎کنند.

حجت‎الاسلام حسینی رعایت نظم از جانب اساتید را از جمله رفتارهای تاثیرگذار بر روی دانشجویان دانست و اضافه کرد: یکی از آسیب‎هایی که گریبان‎گیر دانشگاه‎ها است، تعطیلی کلاس‎ها پیش از موعد پیش‎بینی شده در تقویم آموزشی است و با این حال دانشجویان بخشی از این آسیب را ناشی از عدم سخت‎گیرهای اساتید می‎دانند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang