۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی گفت: اگر دانشگاه علمی کاربردی وارد بحث کارشناسی ارشد شود، معضل بیکاری فارغ‌التحصیلان بیشتر شده و این اتفاق به کشور ضربه می‌زند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) -منطقه اصفهان، بهزاد بهرامی نسب در جمع روسای دانشگاه‌های جامع علمی کاربردی اصفهان اظهار کرد: یکی از کارهای مهم دانشگاه علمی کاربردی ترویج فرهنگ مهارت‌آموزی است که به دنبال تحقق آن هستیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه‌های علمی کاربردی باید کارآفرین باشند، ادامه داد: این دانشگاه آمده تا در جریان کارآفرینی باری را از روی دوش کشور بردارد و فلسفه وجودی و مأموریت ویژه آن نیز تربیت تکنسین ماهر است.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی تأکید کرد: دانشگاه علمی کاربردی نباید وارد کارشناسی ارشد شود، چراکه این دانشگاه علاقه ندارد مدرک‌گرایی در کشور به وجود آید و با این اتفاق به شدت مخالف هستیم، البته 26 رشته کارشناسی ارشدی که هم اکنون در دانشگاه در حال تدریس است همگی پروژه محور هستند.

بهرامی نسب اضافه کرد: اگر دانشگاه علمی کاربردی وارد مسئله کارشناسی ارشد شود، معضل بیکاری فارغ‌التحصیلان بیشتر شده و این اتفاق به کشور ضربه می‌زند.

وی به رتبه‌بندی دانشگاه‌های علمی کاربردی اشاره کرد و گفت: این دانشگاه‌ها بر اساس مباحث علمی، پژوهشی و فرهنگی از تابستان پیش رو رتبه‌بندی می‌شوند و مراکزی که بتوانند رتبه خوبی کسب کنند بخشی از پرداخت‌های دانشگاه استان به دانشگاهشان باز می‌گردد و مجوز دوره‌های آموزشی مختلف به آنها اعطا می‌شود.

معاون فرهنگی اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی خاطرنشان کرد: مدرس دانشگاه علمی کاربردی باید ویژگی‌های خاصی داشته باشد یعنی علم و عمل را هماهنگ با هم به دانشجو تزریق کند و از محیط کار به دانشگاه بیاید و به دانشجو علم بیاموزد، به خصوص که این ویژگی در دروس تخصصی اهمیت بالایی دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد