۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه‌ آزاد اسلامی در خصوص ادغام معاونت دانشجویی در این معاونت گفت: هنوز چیزی رسما به ما اعلام و ابلاغ نشده است.

حجت الاسلام طه هاشمی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص ادغام معاونت دانشجویی با معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: هنوز چیزی رسما اعلام نشده، البته دانشگاه به سمتی حرکت می کند که برخی از بخش‌ها را ادغام و کوچک سازی کند ولی برای همین کار نیز باید، این مراحل در کمیسیون های مرتبط و دایمی طی شده و مصوب شود تا بتوان آن را اجرایی کرد.

وی ادامه داد: هنوز چیزی در این زمینه ابلاغ نشده، شایعه زیاد است. معمولا وقتی سازمانی بخواهد کوچک سازی شود همه احتمالات داده می شود. اما هنوز چیزی رسما به ما اعلام و ابلاغ نشده است.

معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: حتی سطوح تشکیلاتی هم باید به تایید هیات امنا برسد، البته هیات امنا می‌تواند این اختیارات را به زیرکمیسیون دایمی منتقل کند.

وی یادآورشد: بدون تردید دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تصمیم دارد در حوزه مدیریتی کوچک سازی و چابک سازی کند و این در دستور کاری وی قرار دارد اما اینکه در کجا ادغام و ابلاغ صورت می گیرد به زمانی بازمی گردد که تصمیم مصوب شده و سپس اعلام شود. از این رو در زمینه ادغام تا کنون مصوبه ای به صورت رسمی اعلام نشده است.

منبع: خبرگزاری مهر

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang