۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزیر علوم تحقیقات و فناوری در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی گروه علمی،پزشکی باشگاه خبرنگاران گفت: بحث حذف کنکور بحث پیچیده‌ای است که ما در دوره مدیریت خود هنوز به آن ورود پیدا نکرده‌ایم.
وی افزود: من خود به این قائل هستم که باید راهکاری در این زمینه هرچه سریعتر پیدا شود که این کنکور از میان برداشته شود و دغدغه‌ دانش آموزان کم شود.
شریعتی نیاسر تصریح کرد: اما این موضوع تنها با حرف بیان شدن مطرح نمی‌شود، چون فرآیند پیچیده‌ای است و زمان طولانی را می‌طلبد که بررسی‌های دقیق کارشناسی صورت گیرد و هرچه سریعتر مشاوران و کارشناسان با مدیریت سازمان سنجش باید به جمع بندی برسند تا با چه راهکاری و کمترین عارضه‌ای کنکور حذف شود.
منبع:باشگاه خبرنگاران

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد