۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه
فیلم آموزشی زیست دهم تولید شد

فیلم آموزشی زیست دهم تولید شد

گروه آموزش و مشاوره پرواز همگام با تغییرات نظام آموزشی، در ادامه ارائه محصولات جدید خود، این‌بار از پایه دهم، درس زیست شناسی را با تدریس قدرتمند، و پرانرژی استاد امید فراهانی ارائه می‌نماید.

جدید بودن کتاب درسی و نبود آموزش مشابه در بازار، حساسیت ما را در تولید بالا برد تا بهترین آموزش ممکن را برای تهیه و تماشای شما، به منظور درک و فهم هرچه بیشتر و بهتر از مفاهیم ایجاد نماییم. و همچنین بهترین تکنیک های تست زنی و آموزشی موجود نیز برای استفاده از داوطلبان کنکوری نیز در مجموعه به وضوح تدریس شده است.

در این محصول که در قالب ۱۰ دی وی دی آموزشی (۱۳ جلسه) با بیش از ۱۷ ساعت تدریس تهیه گشته، دکتر امید فراهانی به تدریس خط به خط کتاب درسی همراه با ذکر نکات مهم و حل سوالات تالیفی و تستی برای آموزش بیشتر مفاهیم می پردازد. به شما داوطلبان عزیز رشته تجربی اطمینان خاطر می‌دهیم تمام آن چیزی از زیست پایه دهم (دوره دوم متوسطه) را که نیاز دارید بدانید در این مجموعه خواهید یافت.

این محصول به صورت پیش فروش می باشد و تا زمان اولین ارسال با تخفیف ۳۰% ارائه می شود (زمان پیش فروش محصول به مدت یک هفته می باشد و تخفیف این محصول پس از پایان این بازه زمانی برداشته خواهد شد)

 

بخشی از تدریس استاد در این محصول

 

 

برای مشاهده توضیحات کامل محصول و تهیه آن بر روی تصویر زیر کلیک کنید
 

زیست دهم

 

تخفیفات عیدانه ۱۳۹۷ گروه آموزشی پرواز

تخفیفات عیدانه ۱۳۹۷ گروه آموزشی پرواز

با آروزی موفقیت در سال جدید ۱۳۹۷ و پیشرفت روز افزون شما عزیزان در مقاطع مختلف تحصیلی گروه آموزشی پرواز همانند سال های قبل جشنواره ای ویژه به مناسبت سال جدید برای همراهان خود در نظر گرفته است، دکتر پدرام مشاور ارشد گروه آموزشی پرواز ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید به همراهان پروازی با حداکثر رساندن تخفیفات در این دوره  برای تهیه منابع آموزشی  این فرصت بی نظیر را برای هر دانش آموزی در هر سطح ایجاد کرده است تا در کمال اطمینان منابعی جامع و با کیفیت برای پیشرفت تحصیلی خود تهیه کند و تمام دانش آموزان کشور با یک سطح قوی و پیشرفته در آزمون های مختلف تحصیلی حضور پیدا کنند و نتایج مطلوبی را کسب کنند.

شما عزیزان می توانید جهت تهیه منابع آموزشی با تخفیفات عیدانه (از ۱۷ اسفند تا ۲۹ اسفند ۹۶) از طریق وب سایت رسمی پرواز به نشانی parvaz99.ir و یا تماس با شماره ۰۲۱۲۲۶۹۱۰۱۰ سفارشات خود را ثبت نمایید، لازم به ذکر است برای سهولت سفارش منابع تمام تخفیفات بر روی تمام محصولات لحاظ شده است و شما می توانید از طریق همین پایگاه اینترنتی ، تخفیفات رو مشاهده نمایید.

تخفیفات عیدانه پرواز تا ۱۰ فروردین ۱۳۹۷ تمدید شد

 

بازدید از فروشگاه اینترنتی پرواز
فیلم آموزشی زیست یازدهم تولید شد

فیلم آموزشی زیست یازدهم تولید شد

فیلم آموزشی زیست یازدهم تولید شد

زیست پایه یازدهم از سری محصولات دوره دوم متوسطه گروه آموزش و مشاوره پرواز و در ادامه زیست دهم پیش روی شماست؛ این مجموعه می‌تواند کمک بسزایی در فراگیری هرچه بهتر مفاهیم درسی زیست شناسی عزیزان باشد. در این محصول استثنایی، استاد حرفه‌ای زیست کنکور ایران، امید فراهانی با تدریس پرشور و شوق خود همانند همیشه، اینبار نیز تمام مطالب و مفاهیم اصلی کتاب درسی را بدون جا انداختن حتی یک کلمه آموزش داده و تمامی نکات مورد نیاز شما داوطلب گرامی را چه از جهت نتیجه گرفتن در امتحانات و نیز از جهت نتیجه مطلوب گرفتن در کنکور ارائه میدهند.

این محصول بی رقیب با بیش ۷ ساعت آموزش به تدریس کامل ۵ فصل از ۹ فصل کتاب درسی می‌پردازد ( ۴ فصل انتهایی این کتاب در قالب محصولی جداگانه پس از این در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت.)

با در نظرگرفتن نبودن محصولی مشابه در بازار و تازگی مفاهیم با توجه به تغییرات نظام آموزشی، تهیه و مشاهده این محصول با ۵ دی وی دی آموزشی به شدت توصیه می‌شود و امید است برای تک تک شما عزیزان مثمر ثمر باشد.

 

 

 

بخشی از تدریس استاد در این محصول

زیست یازدهم
فیزیک یازدهم تولید شد

فیزیک یازدهم تولید شد

فیزیک یازدهم با تدریس استاد محمدرضا تهرانچی تولید شد

تغییرات نظام آموزشی و استقرار نظام جدید ۱۲ساله آموزشی، تغییرات کتاب های درسی را با خود به همراه داشته که ترکیب مباحث دروس در سالهای مختلف را تغییر داده و نهایتا منجر به تولید کتاب های جدید گشته است.

گروه آموزشی پرواز در راستای تعهد به همراهان خود، به عنوان اولین مجموعه حرفه ای تولید فیلم های آموزشی مفهومی-کنکوری که به دور از تبلیغات دروغ، همواره به دنبال ارائه محصول با کیفیت بوده است، محصولی دیگر از پایه یازدهم را جهت استفاده داوطلبان عزیز ارائه می نماید.

فیزیک ۲ ( پایه یازدهم) به آموزش صفر تا صد فیزیک سال یازدهم نظام جدید آموزشی اختصاص یافته است. در این محصول بی نظیر استاد محمدرضا تهرانچی کلیه ی مطالب و مفاهیم و سوالات درسی و … از فیزیک دوره دوم متوسطه را که نیاز دارید بدانید، به نحوی گویا، کامل تدریس میکنند.

شما همراهان پروازی میتوانید به مدت یک ماه این محصول را با تخفیف بینظیر ۳۰% تهیه کنید و منابع آموزشی خودرا تکمیل کنید.بدیهی است پس از پایان دوره تخفیف یک ماهه تخفیف این محصول برداشته شده و قابل تمدید نمی باشد پس این فرصت را از دست ندهید.

 

بخشی از تدریس استاد در این محصول

 

 

فیزیک یازدهم

شروع ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروز ۹۷

شروع ثبت نام در اردوی مطالعاتی نوروز ۹۷

اردوی مطالعاتی نوروز ۹۷ با توجه به نیاز و درخواست های مکرر دانش آموزان پروازی، امسال هم برگزار می گردد.

گروه آموزش و مشاوره پرواز با هماهنگی و بررسی های انجام شده ی لازم نسبت به مراکز برگزار کننده اردوهای مطالعاتی نوروز ( ویژه ی دانش آموزان پیش دانشگاهی و فارغ التحصیلان کنکوری) و همچنین اسقبال و تاثیر مثبت اردوی سالهای گذشته از هم اکنون ثبت نام برای این دوره را آغاز نموده است.

با توجه اهمیت این دوره‌ی مطالعاتی برای داوطلبان کنکور ۹۷ و نقش پر رنگ مرور و رفع اشکالات و چالش ها در دوره مطالعاتی ایام نوروز و به دلیل سنت دیرینه ایرانیان و رسم و رسوم های عید دیدنی و تجربه های دیده شده در کاهش مطالعه دانش آموزان در این ایام نوروز ، گروه آموزش و مشاوره پرواز در جهت رفع این مشکل برای دانش آموزان خود تمام فاکتور های حائز اهمیت در اردوی مطالعاتی و پیشرفت تحصیلی را در نظر گرفته و سعی بر فراهم سازی محیط درسی پویا، در فضایی کاملا آرام و پر نشاط و انگیزه ،با توجه به رعایت اصول بهداشتی و سلامت تغذیه اقدام به ثبت نام اردوی مطالعاتی نوروز ۹۷ از تاریخ ۹۶/۱۱/۱۶ کرده است.

اردوی مطالعاتی کنکور نوروز۹۷ در استان البرز در محدوده شهر کرج برگزار می‌گردد و با ارائه پلن های مختلف ساعات حضور (شبانه روزی / روزانه تا ساعات ۱۰ / روزانه تا ساعت ۸)برای پسران و دختران سعی شده است بدون توجه به محل زندگی، تمام دانش آموزان در سطح کشور قادر به استفاده از خدمات اردو باشند تا در کمال آرامش دوره ی مطالعاتی مناسبی داشته و جهش مناسبی به سطح تست زنی خود دهند.

شایان ذکر است با توجه به محدودیت ظرفیت در پلن های مختلف اردو ، گروه آموزش و مشاوره پرواز خواهشمندست علاقه مندان ثبت نام زودتر اقدامات اولیه و هماهنگی لازم با کارشناسان مجموعه را انجام نمایند.

با تشکر
روابط عمومی گروه آموزش و مشاوره پرواز

 

مشاهده توضیحات و ثبت نام در اردوی نوروزی

تخفیف ویژه به مناسبت دهه فجر

تخفیف ویژه به مناسبت دهه فجر

به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه‌فجر کلیه دانش آموزان و متقاضیان کنکور می توانند تمام منابع آموزشی کنکور را تا ۴۰ درصد تخفیف تهیه نمایند،

شما عزیزان می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی پرواز تخفیف های مختلف اعمال شده بر روی محصولات را از تاریخ ۹۶/۱۱/۱۱ تا ۹۶/۱۱/۲۲ مشاهده فرمایید و به صورت آنلاین و یا تلفنی سفارشات خود را ثبت نمایید.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد