۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

گروه آموزشی پرواز یکی از  علوم پراهمیت و تاثیرگذار در جوامع امروز و در سطح دنیا را علوم انسانی می داند و کلیه ی رشته های آن از جمله حقوق . وکالت. روانشناسی . جامعه شناسی . علوم تربیتی و … را از سرآمد ترین و مهمترین رشته های ارزشمند برای ایران سرفراز می داند.

به پاس بزرگداشت روز شعر و ادب فارسی و بزرگداشت استاد شهریار و در راستای دسترسی هرچه بیشتر داوطلبین عزیز رشته ی انسانی به منابع خوب آموزشی به جهت تحقق آرمانهای ایشان در دروس اختصاصی و دست یابی راحت ترشان به جایگاه مورد نظر، گروه آموزشی پرواز طرح تخفیف ویژه ی خود را اجرا می نماید.

منابع آموزشی دروس اختصاصی رشته انسانی را می توانید از ۲۷ شهریور تا ۳ مهر با ۲۵ درصد تخفیف از فروشگاه اینترنتی رسمی پرواز به نشانی www.parvaz99.ir و یا شماره تماس های اعلام شده در سایت پرواز تهیه نمایید. این تخفیف شامل دروس زیر می باشد.

 

به دلیل درخواست های زیاد دانش آموزان انسانی این تخفیف ویژه ۴ روز تمدید شد.شما می توانید تا پایان روز ۷ مهر منابع آموزشی انسانی را با ۲۵ درصد تخفیف خریداری نمایید.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang