۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

همانطور که در دوران ابتدایی، یعنی در کتاب علوم دبستان آموخته‌ایم، حشرات کلروپلاست ندارند و طبیعی است که همه دانش‌آموزان و به ویژه دانش‌آموزان رشته علوم تجربی، این موضوع را بهتر از هر کس دیگری می‌دانند.
با این حال تعدادی از هم‌پروازی‌ها، با مشاهده تدریس مبحث حشرات توسط استاد امید فراهانی، به اشتباه نتیجه گرفته‌اند که حشرات کلروپلاست دارند!
اما اگر فقط یک بار دیگر با دقت بیشتری به تدریس استاد فراهانی توجه کنید، متوجه خواهید شد اسلایدی که در آن به کلروپلاست اشاره شده است، مربوط به ویژگی حشرات نیست، بلکه به طور کلی ویژگی‌های یوکاریوت‌ها را بررسی کرده است. پس توجه داشته باشید همانطور که از سال‌ها پیش آموخته‌ایم، حشرات کلروپلاست ندارند.
یکی از رمزهای موفقیت در کنکور، دقت و توجه کافی به مباحث درسی است. این توضیح پس از تماس چند نفر از داوطلبان، در سایت قرار گرفته است.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد