۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

پرواز کنکوری ها؛ استاد آریان حیدری از تولید مجموعه های جدید آموزشی درس ریاضی ویژه کنکور خبر داد. این مجموعه های آموزشی حاوی تکنیک های پیشرفته ، کارآمد و منحصر به فردی در حل تستهای ریاضی هستند.

آریان حیدری در این مجموعه های آموزشی تکنیک های تازه ای برای حل تست هایی که امکان حل آن ها از شیوه عددگذاری وجود ندارد، را ارایه داد که به طور مثال می توان با دوعدد کلیدی بسیاری از آنها را حل نمود.

یکی از برترین اساتید مسلم ریاضیات کنکور ایران با ۱۰ سال سابقه درخشان آموزشی با تاکید بر اینکه  بسیاری از این روشها برای اولین بار درفروردین سال 87 درکلاسهای کنکور در دانشگاه صنعتی امیر کبیر توسط شخص ایشان مطرح شده است و مبدع و مبتکر این تکنیکها خودش بوده است گفت :  از آنجا که هدف تمامی دبیران موفقیت دانش آموزان می باشد لذا شایسته است مدرسان دیگرجانب انصاف را رعایت داشته و این تکنیک را فاقد ارزش علمی یا به برخی دیگر به نام خود ندانند.

تکنیک عددگذاری در حل مسائل ریاضی و تکنیک های دیگری در مجموعه های آموزشی مبحث مشتق، لگاریتم ، مثلثات و… در مجموعه های ریاضی مطرح خواهد شد.

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد