فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010

برنامه های پرواز در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

مسیر پرواز مسابقه ای علمی – کنکوری ست که با هدف گسترش عدالت آموزشی و ایجاد ساعاتی سرگرم کننده  در شبکه آموزش سیما تهیه و تولید شده است و از پایان بهمن ماه ۱۳۹۴ بر روی آنتن این شبکه می رود.
در مسیر پرواز هر روز ۴ شرکت کننده به رقابت می پردازند تا سطح علمی و سرعت پاسخگویی خود را به سوالات کنکوری و اطلاعات عمومی و هوش در فضایی هیجان انگیز محک بزنند، بعد از هر مرحله مسابقه کارشناسان مدعو برنامه به تحلیل و بررسی سوالات و پاسخگویی شرکت کنندگان می پردازند و راهکارها و نکات کلیدی و طلایی کنکوری را بیان می کنند.
جواد مولانیا مجری توانمند این مسابقه ست که اتفاق های زیبایی رو در خلال مسابقه برای شرکت کننده ها می ندازه .

حامی این برنامه “گروه آموزشی پرواز” هست که جوایز برنامه که پکیج های آموزشی ۱۵۰، ۳۰۰، ۵۰۰ و ۷۰۰ هزار تومانی هستن و در مراحل بالاتر این پکیج ها همراه جوایز نقدی و سکه طلا هستن رو تامین می کنه.

راستی ! برای شرکت در مسابقه از طریق فرمی که در سایت www.parvaz99.ir هستش و یا ارسال پیامک ( نام. مقطع. رشته و محل زندگی) خودتون به سامانه ۳۰۰۰۰۳۰۷ می تونین اقدام کنین.

پخش مسابقه تلویزیونی سنجش کنکوری ‌ها با حضور اساتید برتر کنکوری کشور در گروه آموزشی پرواز و رتبه های برتر کنکور از شنبه ۳۰ آبان۱۳۹۴ آغاز شد.   پخش سری جدید برنامه تلویزیونی، گروه آموزشی پرواز با حضور اساتید برتر کشور همچون: مهندس آریان حیدری ـ ریاضی دیفرانسیل ، بهروز نادری نژادـ فیزیک ، دکتر مهدی صالحی راد ـ شیمی ، محسن خلیلی ـ ریاضیات ، امید فراهانی ـ زیست ، امیر هورفرـ عربی ، سهراب فرهپور ـ مشاور و دیگر اساتید مطرح کشور در شبکه های تلویزیونی ۱۵ استان کشور از شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ آغاز گردید. مسابقه سنجش کنکوری ها در روزهای زوج (شنبه و دوشنبه و چهارشنبه) و بازپخش آن در روزهای فرد (یکشنبه. سه شنبه، پنج شنبه) نمایش داده می شود. این برنامه جهت فراهم کردن بستری برای فراگیری دانش و افزایش انگیزه و ارائه راه کارهایی تازه در راستای بهره گیری از توانمندی های دانش آموزان با همکاری شبکه های استانی تهیه و تدارک دیده شده است. در این برنامه با حضور اساتید برجسته کشور سوالاتی مطرح می شود که شرکت کنندگان با به کارگیری راه کارهای نوین در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات پاسخ می دهند. علاوه بر طرح سوال و پاسخگویی شرکت کنندگان، راهکارهایی توسط اساتید ارائه می شود که با توضیحات جامع و کامل اساتید انگیزه لازم در جهت حل مساله برای هر دانش آموز ایجاد می شود. علاوه بر سوالاتی که در برنامه مطرح می شود، در پایان هر برنامه سوالی نیز برای بینندگان مطرح می شود تا با پاسخگویی صحیح به سوال و ارسال گزینه ی صحیح به سامانه ی ۳۰۰۰۸۰۰۸ گروه پرواز به قید قرعه جایزه ای ویژه روز پرواز به یکی از شرکت کنندگان اهدا شود.
ما پروازی ها برای خدمت رسانی به جامعه ی آموزشی کشور در برنامه ی کارنامه ۲۰ حضور پیدا کردیم تا با برترین اساتید کشور توانسته باشیم به همه داوطلبان کنکور راه های آموزش و تست زنی را نشان بدهیم. برنامه ی کارنامه ۲۰ که از شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود برنامه ای برای آموزش تحصیلی و به خصوص حوزه ی کنکور می باشد که موسسات آموزشی مختلف در این برنامه شرکت می کنند و با توجه به نیاز فضای آموزشی و دعوت شبکه ی آموزش ، پرواز کنکوری ها نیز در این برنامه مشارکت می کند تا هر چه بیشتر بتواند دوستان عزیز خود را در سراسر ایران از برنامه های آموزشی رایگانش بهره مند سازد. در برنامه کارنامه ۲۰ مانند سایر برنامه های دیگر پرواز دو استاد برتر کشور از تیم پرواز کنکوری ها به آموزش مباحث مختلف می پردازند و با حل چندین تست از آن مبحث راه ها و شیوه های نوین و مستحکم و مطمئن برای پاسخگوی به تست های کنکور را به دانش آموزان نشان می دهند، هدف این گونه آموزش این است که داوطلب از اینکه کنکور سخت نیست آسوده خاطر شوند. همچنین در بعضی از برنامه ها مشاور ویژه پرواز کنکوری ها مهندس سهراب فرهپور با گفتگوی گرم با مجری برنامه کارنامه ۲۰ آموزش های مشاوره های با ارزشی در حوزه های مختلف برنامه ریزی و انگیزشی به دانش آموزان می دهند که از دست دادن آن ها دیگر قابل جبران نیست چرا که آن قدر مباحث زیاد می باشد که در برنامه های دیگر زمانی برای مرور آموزش های قبلی نمی ماند. و البته شما می توانید با امکان فراهم شده در وب سایت پرواز از برنامه های گذشته نیز استفاده ی لازم را ببرید.
برنامه ی آموزشی پرواز کنکوری ها از تاریخ ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ در شبکه های یک،دو و سه صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران شروع به پخش شد و هر روز با یک برنامه ی آموزشی همراه با دواستاد در دروس مختلف و یک مشاور ارشد کنکور به مهمانی خانه های گرم تمام داوطلبان کنکور می رفتیم،این برنامه آموزشی به دلیل استقبال فراوان داوطلبان و یکی از مهم ترین برنامه های آموزشی آن دوره، ماه ها تیم پرواز کنکوری ها با تلاش شبانه روزی شروع به تولید و پخش این برنامه نمود تا خدمتی آموزشی- تحصیلی برای میهن عزیزمان انجام دهیم و با افتخار توانستیم این برنامه را به عنوان برترین برنامه ی کنکوری ۹۵ در بین تمام داوطلبان کنکور به ارمغان بیاوریم. در هر برنامه دو استاد برتر کشور از تیم پرواز کنکوری ها مباحثی را توضیح و سپس به حل تست های آن می پرداختند و در انتها صحبت های مشاورین ویژه پرواز همچون مهندس سهراب فرهپور ، مهندس عبد الرحمان مصیبی ،مهندس ناصح زاده و … در این برنامه دانش آموزان را به نحوه ی درس خواندن و مطالعه درست و بسیاری موارد با ارزش کنکوری راهنمایی می کردند. تیم پرواز کنکوری ها در آذر سال ۱۳۹۳ برنامه آموزشی پرواز کنکوری ها را به خاتمه رساند و با دیدن استقبال خوب داوطلبان در این برنامه شروع به ساختن سایر برنامه های آموزشی در قالب مسابقه،گفنگوی با مشاور،آموزشی و … نمود.

در هربرنامه چندین نکته کنکوری و روش حل تست

 

برای تماشای برنامه های مختلف پرواز در سیمای جمهوری اسلامی ایران می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.