۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

ثبت نام آنلاین مشاوره دکتر پدرام

مرحله 1 از 4 - اطلاعات فردی

25%
  • اطلاعات فردی:

    لطفا در پر کردن صحیح موارد زیر دقت نمایید.
i

انواع مشاوره

مشاوره های انگیزشی ، راهبردی ، روانشناختی و هدف گذاری در حین مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی زیر نظر دکتر پدرام

هزینه مشاوره

مناسب ترین هزینه با ارائه خدمات مشاوره با ارزش برای رعایت حقوق تمام داوطلبان کنکور در اقصی نقاط کشور

R

کیفیت مشاوره

برترین و حرفه ای ترین مرکز مشاوره تحصیلی زیر نظر باتجربه ترین مشاوران کنکور در ایران

رایگان بودن جلسه اول

رایگان بودن جلسه اول برای نشان دادن قدرت مشاوره گروه آموزشی پرواز و اعتماد شما به قویترین مشاوران حاضر در ایران

مشاوره تلفنی

علاوه بر مشاوره های حضوری،جلسات مشاوره برای داوطلبان کنکور خارج از تهران به صورت تلفنی با همان کیفیت برگزار میشود

سابقه کاری

رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور سنوات اخیر زیر نظر مشاوران پرواز نشانه سابقه ی بی نظیر ماست

برترین مشاوران کنکور چه کسانی هستند؟

برای بیشتر داوطلبان کنکور که قصد قبولی در رشته های خوب در بهترین دانشگاه ها را دارند این سوال پیش می آید که برترین مشاوران کنکور چه کسانی هستند.

یک مشاور خوب تحصیلی و کنکور زمانی یک مشاور خوب است که در سال های پیش دانش آموزان زیادی را به مرز موفقیت رسانده است و تاثیر بسزایی در پیشرفت تحصیلی آنها داشته است.

اما چطور میشود یک مشاور خوب کنکور را پیدا کرد؟

دقیقا سخت ترین قسمت کار برای داوطلب کنکور در انتخاب یک مشاور است، شما اهمیت مشاوره و برنامه ریزی درست را فهمیدید و باید حالا یک مشاور با تجربه را از میان هزاران مشاور تشخیص دهید.

ما برای انتخاب یک مشاور خوب دو اصل مهم قابل بررسی را پیش روی شما میزاریم:

۱- رزومه و سوابق کاری مشاور را حتما بخوانید.(برای مشاهده رزومه مشاوران پرواز اینجا کلیک نمایید.)

۲-از مشاورانی راهنمایی بگیرید که در موسسات آموزشی معتبر با جوازهای کاری در حال فعالیت هستند(برای مشاهده سوابق گروه آموزشی پرواز اینجا کلیک نمایید)

مشاوران گروه آموزشی پرواز

گروه آموزشی پرواز به دلیل اهمیت بحث مشاوره و آینده داوطلب از خبره ترین و با تجربه ترین مشاوران کنکور استفاده می نماید و این را برای تمام داوطلبانی که  قصد استفاده از خدمات مشاوره گروه آموزشی پرواز را دارند ، تضمین مینماید.

برای کسب رتبه یک و یا دو رقمی کنکور چه کار باید کرد؟

اکثر داوطلبان این قصد را دارند اما برای رسیدن به آن ، در این راه سردرگم میشوند،برای رتبه شدن هر فردی می داند با خواندن و تمرین زیاد می تواند به این رتبه ها برسد ، اما چگونه افزایش ساعت مطالعه ممکن  است ؟ آیا روش مطالعه ی من درست است؟آیا برنامه ریزی من درست است؟آیا راهی که من میروم راه صحیح است؟ و …. خیلی سوال دیگر که برای دانش آموز پیش می آید و در جواب دادن آنها ناکام می ماند

نگران نباشید اینجا کار یک مشاور با تجربه است

کار شما درس خواندن ، حفظ کردن و تمرین است ، اگر تازه بخواهید اصول برنامه ریزی  و مشاوره را یاد بگیرید و برای خودتان یک مشاور باشید بدانید در موارد دیگر عقب خواهید افتاد اما اگر از تجربه ی یک مشاور خوب استفاده نمایید بدانید علاوه بر این که جلو خواهید افتاد ، شانس قبولی خودتان را بسیار زیاد کرده اید.

کنکور آسان است با رعایت شرط های زیر:

۱- برنامه ریزی منظم و مدون

۲-رعایت اصول مطالعه

۳-تقویت تمرکز

۴- مهم شمردن هدف

۵-….

گروه آموزشی پرواز با ارائه خدمات مشاوره تحصیلی کنکور را برای شما آسان میکند و به عزیزانی که در این راه همراه مشاورین پرواز باشند ، تضمین بهترین ها را میکند.

خیلی از داوطلبان از هوش بسیار زیادی برخوردارند اما بنا به دلیل عدم جدی گرفتن کنکور ناکام می مانند

خیلی از داوطلبان کنکور نمیدانند قبولی در یک دانشگاه خوب چه اهمیتی دارد و بعضی دیگر میدانند اما چون فکر میکنند راه سختی است آن را جدی نمیگیرند و به خودشان این باور را میدهند که برایشان فرقی نمیکند کجا قبول شوند.

این دید ناپسند است ، پس اگر شما هم اینگونه فکر میکنید در اشتباهید.کار خوب با تحصیلات خوب امکان پذیر است ، اگر این راه را می خواهید با موفقیت پشت سر بگذارید حتما با یک مشاور خوب صحبت کنید چرا که آن مشاور با تجارب زیاد، این راه را یاد گرفته است و آنرا به بهترین شکل به شما آموزش خواهد داد.

گروه آموزشی پرواز در حین مشاوره های تحصیلی و برنامه ریزی ، مشاوره های راهبردی ، انگیزشی و هدف گذاری را برای شما انجام میدهد و شما را از هر لحاظی تقویت میکند

 

خدمات مشاوره کنکور گروه آموزشی پرواز

 

۱ – مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی درسی

 

شاید با کلیات این حوزه آشنایی داشته باشید! ارایه برنامه‌ریزی حرفه‌ای بر مبنای توانایی فردی، ظرفیت‌ها و محدودیت‌های داوطلب و ترسیم برنامه‌ریزی درسی حجمی یا ساعتی بر اساس الویت‌های مورد نیاز داوطلب از جمله سرفصل‌های این مشاوره‌ است که در قالب پکیج‌های ۸ ، ۱۰، ۱۲، ۱۶، ۲۰، ۳۲ جلسه ای و یا بالاتر براساس نیاز داوطلب ارایه می‌گردد. یادمان باشد بسیاری مواقع ضربه‌ی اصلی را از پیش‌پا افتاده‌ترین مسائل می‌خوریم؛ مانند برنامه‌ریزی مطالعاتی که به پنداره‌ی بسیاری افراد کاری ساده بوده و نیازی به راهنما ندارد.

۲ – مشاوره کنکوری و راهبردی

اصول کلی مطالعه، نحوه‌ی مطالعه هر درس، اصول برنامه‌ریزی شخصی، اجرای طرح‌های ضربتی ارتقاء جایگاه در دروس خاص، نحوه‌ی تحلیل آزمون، عارضه یابی مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و هرآن چیزی که یک داوطلب کنکور باید در کوله پشتی خود داشته باشد تا بتواند با دغدغه کمتر و خیال آسوده‌تری مسیر کنکور را آسان طی نماید، در این پکیج به شما ارایه می‌گردد.

با گذراندن این دوره شما قادرخواهید بود به نحو بهتری برای خود برنامه‌ریزی نمایید و با اندک هزینه‌ای از زمان‌های مطالعاتی خود، بهره‌وری چند برابر داشته باشید، به همین سبب این پکیج به هر داوطلب کنکوری پیشنهاد می‌گردد.

برای درخواست این پکیج می‌توانید با انتخاب حالت تلفنی و حضوری در قالب بسته‌های ۳، ۵ و۷ جلسه‌ای از این خدمات ارزنده بهره‌ی لازم را ببرید.

 

۳ – مشاوره انگیزشی و هدف گذاری

هدف ما از درس خواندن چیست؟ برای ادامه‌ی تحصیل چه برنامه‌ای داریم؟ بهتر است چه رشته‌ای را در دانشگاه ادامه دهیم؟ آیا درس خواندن نیازهای ما را مرتفع می‌نماید؟ چرا همه درس می‌خوانند و آیا من به ادامه‌ی تحصیل نیاز دارم یا خیر؟ و …

به آسانی می توانید به پاسخ سوالاتی از این دست که بسیاری مواقع در ذهن ما خطور می‌نمایند دست یابید و مسیر تحصیل خود را به وضوح روشن و شفاف نمایید و از درس خواندن یا نخواندنتان! لذت ببرید و دچار استرس‌های بی‌پایه و افکار بیهوده نشوید.

استفاده از این پکیج معمولا بنا به تشخیص مشاور و یا خواست داوطلب در دو حالت باز و بسته صورت می‌گیرد، در حالت بسته، ارایه خدمات ۳تا ۷ جلسه در یک دوره‌ی زمانی کوتاه بوده و در حالت باز معمولا بین ۵ تا۱۰ جلسه در دوره‌ی زمانی بلند(نهایتا ۱۰ماهه) بدون برنامه‌ریزی قبلی و بر اساس نیاز حال هماهنگی و اجرا می‌گردد.

۴ – مشاوره روانشناختی و اصول مطالعه

بسیاری اوقات مسائل ریز روحی، خاطرات کم اهمیت، پیش‌آمد‌های قابل گذشت، برداشت‌های غلط از یک اتفاق، باورهای اشتباه، نگاه‌های نابه جا نسبت به حوادث پیرامون و بسیاری موارد از این دست در زندگی ما پیش می‌آید که اختلال‌های شدید در مطالعه و مسیر تحصیل، تمرکز و توجه‌مان ایجاد می‌نماید، پرواز با در اختیار داشتن مشاورین حرفه‌ای روانشناس به سادگی و در کمترین زمان ممکن به ما کمک می‌کند از شر تمامی این مسائل رهایی یابیم و به سادگی و با کیفیت و آرامش بیشتر به طی نمودن مسیر تحصیل و زندگیمان بپردازیم، مسلما لازمه‌ی تعیین زمان و انتخاب روش استفاده از این خدمات داشتن صحبت اولیه با همکاران ما می‌باشد و پس از آن میزان نیاز به استفاده از خدمات، زمان، رقم و… مشخص می‌گردد.

سوالات پر تکرار دانش آموزان از دکتر پدرام

ما در این قسمت سعی داریم سوالات تکراری و کاربردی که اکثر شما در تماس های تلفنی با مرکز مشاوره پرواز میپرسید را در این قسمت بگذاریم تا دوستانی که همین سوال ها را دارند،جوابشان را در این قسمت ببینند.

یه مشاور چه تاثیری بر درس خوندن یا موفق شدن من داره؟

از مهمترین ارکان موفقیت در هر مسیری داشتن راهنما و مشاوری با تجربه است که خود آن مسیر را بارها رفته باشد و پیچ و خم‌هایش را به خوبی بشناسد، تا با صرف هزینه‌ی کمتر برای کسب تجربه و دانش، سریعتر و راحتتر به هدف دست یافت.

مطمئنا در مسیر ناهموار کنکور نیز مشاوره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و مشاورها می‌توانند با ارایه برنامه‌ریزی درسی منسجم و راهنمایی در زمینه‌ی: نحوه‌ی صحیح مطالعه هر درس، زمانبندی‌ها و تفکیک دروس در هنگام مطالعه و ترکیب صحیح مطالعه(دروس عمومی و اختصاصی) در تمامی مراحل مطالعه برای کنکور، آزمون‌ها، تحلیل آزمون‌ها و … یاور مناسبی برای گذراندن دوره‌ی کنکور باشند.

من خودم میتونم تنهایی و بدون مشاور توی کنکور قبول شم؟

میزان توانایی هر فرد با فرد دیگر بسیار متفاوت است،بعضی ها قادر به پیاده سازی یک برنامه قوی برای خودشان هستند و هر روز با پشتکار آن را انجام می دهند نه اینکه هر روز از برنامه شان عقب بمانند و مجبور به تغییر برنامه باشند این یعنی ضعف در برنامه ریزی و پشتکار شما

همچنین این دسته از دوستان باید اطلاعاتی جامع نسبت به رتبه های برتر سال های اخیر داشته باشند  و شیوه ی درست درس خواندن را بدانند نه اینکه به آن شیوه ای که راحت اند ،عمل کنند.

 

یه مشاور خوب را از کجا تشخیص بدهیم؟

با توجه به اهمیت موضوع ،تشخیص دادن یک مشاور خوب و با تجربه بسیار مهم و ضروری است ، چرا که یک مشاور راه را به شما نشان می دهد و اگر در این کار مهارت نداشته باشد شما از مسیر درست منحرف میشوید توصیه ما به شما برای پیدا کردن مشاورتان این است که به هویت آن مجموعه و سابقه کاری آن موسسه که مشاور در آن کار میکند توجه نمایید چرا که هر چه یک موسسه سابقه درخشانی داشته باشد هیچ گاه با آوردن مشاورین کم تجربه و تازه کار این سابقه را بهم نمیزند و هر سال در تلاش به دست آوردن رتبه های تک رقمی و دو رقمی هستند.همچنین مجموعه ی پرواز برای شناخت شما از مشاور جلسه اول مشاوره را به صورت رایگان ارائه میدهد.

آیا برنامه‌‌های شما با آزمون‌های قلم‌چی و گاج هماهنگ هستند؟

برنامه‌ریزی‌های بنده و تیم مشاورینم مسلماً با هر آزمونی که مد نظر دانش‌آموز و داوطلب کنکوری باشه هماهنگ خواهد بود، چرا که برنامه‌ریزی‌ها بر اساس شرایط فرد انجام میشه و مسلماً آزمونی که هر فرد انتخاب کرده می‌تونه جزیی از شرایط باشه و البته اینکه ما چه آزمونی رو به دوستانمون پیشنهاد میدیم ، بر اساس شرایط فرد ، رشته و زمان ورود به آزمون مسلماً متفاوت خواهد بود پیشنهادها که برای هر دانش آموز جداگانه بررسی و توضیح داده خواهد شد.

آیا این برنامه‌ها برای کسانی هم که برای مدتی از درس دور بوده‌اند مفید هستند؟

بله، مطمئناً . در واقع یکی از قسمت‌های مهم و ضروری برای کسی که برای مدتی از درس فاصله داشته و امروز به هر دلیلی مراجعت دوباره به درس داره و احتمالاً برای کنکور قراره خودش رو آماده کنه می‌بایست با برنامه پیش بره که از تمام لحظاتش بهترین استفاده رو ببره و مسلماً برنامه‌ریزی ما می‌تونه براش بسیار مطلوب باشه و به تسریع عملکرد بهترش کمک فراوانی بکنه.

دانش‌آموزان دبیرستانی از چه زمانی می‌بایست از برنامه‌‌های شما استفاده کنند؟

برنامه‌ریزی در واقع عضوی جداناشدنی از مسیر پیشرفت و موفقیت هستش، تمامی افراد موفق در هر حوزه  برنامه‌ریزی داشته‌اند، حال ممکن است این برنامه‌ریزی توسط خود شخص و به صورت تجربی انجام شده باشد و  گاه توسط شخصی حرفه‌ای پایه‌ریزی و ارایه گردید و یا نیمی از مسیر توسط فرد و نیمه‌ی دیگر توسط مشاوری آگاه.

بهترین زمان برای حرفه‌ای درس خواندن دانش‌آموزان دبیرستانی از سال دوم متوسطه یا همان دهم هستش که رشته‌‌ی تحصیلی دانش‌آموز نیر مشخص می‌گردد و اهداف دانشگاهی او نیز تا حدی واضح‌تر و یا کاملاً واضح شده است.

آیا این برنامه‌ها درست و اصولی هستند یا مانند سایر وب سایت‌ها و مشاورهای دیگر برنامه‌ای از پیش تعیین شده هستند؟

خیر. شما با استفاده از خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی به مدت ۵ جلسه با تمامی فرآیندهای کاری و کیفیت این خدمات آشنا خواهید شد ، ارایه برنامه‌ی اختصاصی منطبق با شرایط، نیازها، ویژگی، خواسته‌ها و اهداف هر فرد محور اصلی ارایه خدمات تیم مشاوره‌ای دکتر پدرام بود که تمامی این برنامه‌ها زیر نظر شخص ایشان به صورت مستقیم انجام می‌گردد و به جرأت می‌توان ادعا کرد  تقریباً هیچ دو برنامه ارایه شده‌‌ای در یک بازه زمانی مطالعاتی شبیه به هم نبوده و کاملاً بر اساس نیازهای فرد تطبیق یافته شده بوده است.

برنامه‌های شما برای داوطلبانی که سطح آنها بسیار پایین و یا صفر است نیز مفید هستند؟

هر کسی با هر وضعیت، توان و معدلی می‌تواند از برنامه‌ریزی ویژه خود استفاده نماید تا به بالاترین حد توانایی خود دست یابد و از بهترین حالت خود نیز پیشی بگیرد، در مجموعه برنامه‌ریزی‌ها و مشاوره‌های تحصیلی دکتر پدرام هر فرد با هر پیشنه‌ای پیشرفت خواهد داشت و مسلماً افراد ضعیف‌تر در ابتدای مسیر پیشرفت چشمگیرتری تجربه خواهند کرد! چرا که قرار گرفتن در مسیر صحیح مطالعه و دریافت صحیح‌ترین برنامه‌ریزی مطالعاتی ویژه فرد و روش‌های مدیریت تست‌زنی می‌تواند فرد را با سرعت بیشتری به جلو حرکت دهد، همچنین حمایت همیشگی و حضور دائمی یک مشاور می‌تواند انگیزه‌بخش بی‌منتهایی برای یک دانش‌‌آموز ضعیف باشد.

برنامه‌های شما به صورت روزانه مشخص کرده که چه درس‌هایی را بخوانیم یا به صورت هفتگی؟

بله در برنامه‌های حجمی ـ زمانی مطالعاتی، کاملاً واضح برای هر روز ‌برنامه‌ریزی مشخص ارایه می‌گردد و میزان دروس و زمان مناسب ویژه آن مشخص شده و روش مطالعاتی نیز گفته شده است.

اگه بخوام مشاوره بگیرم فقط باید حضوری باشه یا تلفنی هم انجام میدی؟

مشاوره‌ها براساس خواست دانش‌آموزان به صورت حضوری یا تلفنی هستند. البته که مسلماً از تمامی کانال‌های ارتباطی مثل مسنجرها، ایمیل، تلفن، پیامک و … برای برقراری ارتباط استفاده خواهد شد ولی اساس ارایه توضیحات برنامه و اصول مطالعاتی به صورت تلفنی و یا حضوری است.

من واقعاً نمی‌دونم اول چی رو بخونم و از کجا شروع کنم، باید چیکا کنم؟

در برنامه‌ریزی بر اساس سطح و نیاز شما دوره‌های مختلف مطالعه، مرور و جمع‌‌بندی به تفکیک مشخص شده و نقطه شروع و پایان هر کدام به تفکیک برای شما بیان شده است.

پیشنهاد شما برای منابع آموزشی کتاب، کلاس، فیلم و ... چیه ؟ از کدومشون میشه نتیجه گرفت؟

مطمئناً پیشنهاد بنده اون منابعی هست که به هر کسی می‌تونه کمک بکنه!

هر منبعی می‌تونه برای عده‌ای خوب و کمک‌رسان باشه و در عین حال برای عده‌ای ناکارآمد و بدون نتیجه، من و همکارانم با بررسی شرایط و نیازهای هر فرد بهترین منبع آموزشی و یا کمک آموزشی (کلاس خصوصی، کلاس گروهی، کتاب، فیلم و … ) برای او را پیشنهاد خواهیم داد که در کمترین زمان بیشترین پیشرفت رو با استفاده از اوون حس کنه.

من متأسفانه بدون بررسی محصولات آموزشی رو از موسسه‌ای تهیه کردم که نمی دونم مفید هستن یا خیر، میشه مشاوره و برنامه‌ریزی رو با شما داشته باشم؟

بله. چرا که نه ! بنده و تیمم با هر شرایط و منابعی که فرد در اختیار داره سعی می‌کنیم بهترین نتیجه رو براش به ارمغان بیاریم و تفاوتی نیست در اینکه شما چه امکاناتی در اختیار دارین، البته که مطمئناً اگر چیزی رو حس کنیم که برای شما می‌تونه مفیدتر باشه پیشنهاد خواهیم داد ولی سعی‌مون بر این هستش که بتونیم با منابع و شرایط موجود شما به بهترین نتیجه برسیم.

من شهرستان هستم مشاوره میخواستم چطوری میتونم ازتون مشاوره بگیرم؟

به سادگی دوست من، سیستم مشاوره وبرنامه‌ریزی تحصیلی بنده بر اساس ارتباط تلفنی پایگذاری شده و دوستانی که به هر دلیلی (حتی دوری مسافت‌ داخل شهر تهران) تمایل به مشاوره‌ی حضوری ندارن از سیستم تلفنی استفاده می‌کنن ، و بهتر بگم بنده به اکثر دوستان پیشنهاد مشاوره‌های تلفنی رو میدم در حوزه تحصیلی چرا که باعث صرفه‌جویی در زمان و استفاده مفیدتر اوون در رابطه با مطالعه و تست‌زنی میشه.

پس شما در هر نقطه‌ای از دنیا باشید به راحتی می‌تونین از طریق ارتباط تلفنی برنامه‌ها و مشاوره‌ها رو دریافت بکنین و همچنین از کلیه‌ی امکانات فضای مجازی هم به نحو احسنت برای ارتباطمون می‌تونیم استفاده کنیم.

من هنوز مهمترین تصمیم رو نگرفتم، منظورم تعیین هدفِ اصن نمیدونم به چه رشته‌ای علاقه دارم، در مورد رشته‌ها و مزایا و معایبش درست نمیدونم، چیکار باید بکنم؟

قبل از درس خوندن و تعیین هدف و رشته دانشگاهی و متعاقب اوون شغل آینده، شما باید ابتدا از خودتون و رشته‌های موجود شناخت کافی داشته باشین و مطمئناً با شناخت بهتر خود و رشته‌ها و مشاغل می‌تونین به بهترین انتخاب برسید، بنده هم با سالها تجربه در زمینه شناخت شخصیت فردی و توانمندی‌های شخصیتی در خدمتتون هستم که به بهترین نحو به این شناخت برسیم و با کمک گرفتن از انواع ابزارهای موجود بتونیم به دقیقترین آگاهی و انتخاب برسیم.

من از الان میخوام شروع کنم صفرِ صفرم به انگیزه و هدف نیاز دارم می‌تونید کمکم کنید؟

همین الان تماس بگیرین با من …اگر تصمیم گرفتین که شروع کنین

من سال چهارمم می‌تونید برنامه‌ای بهم بدید که بشه بدون تداخل با درسای مدرسه اجراش کرد؟

بله دوست عزیزم. برنامه‌ی بنده برای دوستان سال دبیرستانی ویژه خودشون و منطبق بر برنامه‌های مدرسه هستش و هم پیشرفت تحصیلی و امتحانات پایان ترم در برنامه دیده شده و برامون مهم هستش و هم نگرش به کنکور و موفقیت در کنکور… یعنی ضمن اینکه تداخلی ایجاد نمی‌کنه، کمک هم می‌کنه به پیشرفت درسی.

شش سال پیش کنکور دادم و تازه می‌خوام بخونم و از صفر شروع کنم آیا امیدی هست؟

امید همیشه هست و انسان با امید و تلاش به همه چیز میرسه. با بررسی وضعیت مطالعاتی و نیازهای شما مسلماً به بهترین برنامه برای شما خواهیم رسید و سعی می کنیم در کمترین زمان شما به اوج تسلط بر مواد درسی و تست ها برسین ، اگر تصمیم گرفته‌اید هر چه زودتر شروع کنین.

الان زیست شناسی می‌خونم اما علاقه‌ای ندارم و دوست دارم پزشکی بخونم باز می‌خوام کنکور بدم و رتبمو بیارم پایین میشه به نظرتون؟

چرا نشه ؟ شما زمینه‌ای داشتین و دروس رو بلد بودین که هم اکنون زیست‌شناسی می‌خونین، با یک برنامه‌ریزی صحیح، تلاش مضاعف و مطالعه‌ی صحیح می‌تونین تست‌زنی خودتون رو ارتقاء بدین و نتیجه‌ی بهتری در کنکور بگیرین و به رشته‌هایی با بازار کار بیشتر فکر کنین.

از خداوند متعال شاکریم که هر ساله دانش آموزان عزیز و داوطلبین کنکوری به نحو احسن مسیر کنکور خود را با پرواز طی می کنند و در رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه و هدف خود در حال حاضر به ادامه ی تحصیل مشغول هستند؛ این موضوع باعث امید و دلگرمی گروه آموزشی پرواز می شود تا با قدرت بیشتر  با به کارگیری تمام توان و انرژی خود، همچنان بهترین ها را برای هموطنان عزیزش امکان پذیر نماید.

اکنون ما پروازی ها با بیش از صد ها عنوان محصول آموزشی و خدمات لازم در مسیر تحصیل، تلاش در جهت تحول دنیای آموزش دبیرستان و کنکور  را داریم تا شیوه ی عالی آموزش صحیح و استاندارد برای همه به راحتی در دسترس باشد و با اطمینان کامل از محصولات و خدمات خود، گوشه ایی از هر خدمت خود را به رایگان و برای قضاوت عمومی پیش روی شما گذاشته ایم…

دکتر پدرام

مشاور ارشد گروه آموزشی پرواز

برای مشاهده رزومه دکتر پدرام (مشاور ارشد پرواز) اینجا کلیک نمایید

دکتر پدرام

مشاور ارشد گروه آموزشی پرواز

کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی

کارشناس و مشاور اجرایی برنامه‌های تلویزیونی در برنامه‌های مختلف آموزشی

مشاور و سخنران در مدارس برتر با بیش از ۷ سال سابقه در زمینه مشاوره‌ی تحصیلی فردی

مشاور و روانشناس خانواده در زمینه های مختلف حوزه‌های شناختی، عاطفی، رفتاری و …

مؤلف مجموعه کتاب‌های مشاوره و برنامه‌ریزی “گام‌های طلایی مطالعه موفق”

مدرس دوره‌های کاربردی در حوزه‌ی مذاکره، روابط میان فردی و مشتریان

برگزیده در جشنواره دانشجویان کارآفرین برتر کشور، دانشگاه تهران، زمستان ۸۵

و دریافت تقدیرنامه‌های متعدد از آموزش و پرورش، کاربردی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، دانشگاه جامع علمی و ، سازمان هلال احمر و …

و فعالیت‌های منسجم، متنوع و حرفه‌ای در زمینه‌ی هنرهای تجسمی و موسیقی

همچنین برای آشنایی بیشتر با دکتر پدرام می توانید به وب سایت شخصی ایشان به نشانی www.dr-pedram.com مراجعه فرمایید.

آیا میخواهید الآن وقت مشاوره بگیرید؟

همین الآن با شماره ۲۲۶۹۱۰۱۰-۰۲۱ تماس بگیرید

 

۹صبح تا ۹ شب آماده پاسخ گویی به شما داوطلبان هستیم

 

shop giày nữthời trang f5Responsive WordPress Themenha cap 4 nong thongiay cao gotgiay nu 2015mau biet thu deptoc dephouse beautifulgiay the thao nugiay luoi nutạp chí phụ nữhardware resourcesshop giày lườithời trang nam hàn quốcgiày hàn quốcgiày nam 2015shop giày onlineáo sơ mi hàn quốcf5 fashionshop thời trang nam nữdiễn đàn người tiêu dùngdiễn đàn thời trang

در سبد خرید شما هیچ محصولی وجود ندارد