فروشگاه اینترنتی پرواز 09128501125 / 02122691010
i

انواع مشاوره

مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی، انگیزشی، راهبردی، روانشناختی، هدف گذاری، مدیریت رابطه و … به صورت مستقیم و یا زیرنظر مستقیم دکتر پدرام میتواند شما را هر جا که هستید سریعتر به مقصد برساند، کافیست تماس بگیرید.

هزینه مشاوره

مناسب ترین هزینه خدمات مشاوره‌ای، به منظور استفاده دوستان بیشتر در سراسر کشور معیار اصلی ماست. همیشه ارزان بودن دلیل بی‌کیفیت بودن نیست!
R

کیفیت مشاوره

شاید نتوان به واقع با چند کلمه کیفیت محتوایی جلسات مشاوره را بیان کرد! اما شما می توانید با یک بار استفاده از همه‌ی جزئیات آن آگاه شوید و بدانید استفاده از تجربه برترین تیم مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی چگونه خواهد بود.

رایگان بودن جلسه اول

رایگان بودن جلسه اول به منظور آشنایی برای ایجاد اعتماد حداکثری و معرفی کیفیت واقعی خدمات مجموعه، حق شماست و آن را محترم می‌شماریم. پس هم اکنون تماس بگیرید و از یک جلسه‌ی رایگان خود استفاده نمایید.

مشاوره تلفنی

علاه بر مشاوره‌های حضوری، به منظور سهولت ارتباط وارائه خدمات، کلیه خدمات مشاوره و برنامه‌ریزی مجموعه به صورت تلفنی انجام می‌گردد تا در هر نقطه و هر زمان در کنارتان باشیم.

سابقه کاری

اخذ رتبه‌های ‌تک، دو و سه رقمی کنکور سال‌های اخیر که در قسمت معرفی لیست برخی از این دوستان آمده است نشان دهنده‌ی سابقه و توان مشاوره‌ای مجموعه است، مسلما شما هم می‌توانید با تلاش خود زیر نظر مجموعه، رتبه‌ی بعدی باشید.

خدمات مشاوره کنکور گروه آموزشی پرواز

مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی

(به صورت تلفنی یا حضوری)

شاید با کلیات این حوزه آشنایی داشته باشید! برنامه‌ریزی حرفه‌ای و دقیق هفتگی همراه با بررسی گزارش کار بر مبنای توانایی فردی، ظرفیت‌ها و محدودیت‌های داوطلب و ارایه برنامه‌ریزی درسی حجمی -زمانی بر اساس الویت‌های مورد نیاز با توجه به منابع، زمان، توان مطالعاتی، پیشینه ی تحصیلی کنکوری و هدف داوطلب از جمله ویژگی های این مشاوره‌ است . در هر جلسه، راهبردهای مطالعاتی و بحث های انگیزشی نیز به داوطلبین ارایه می‌شود و شما می توانید فقط با چند هفته استفاده از این برنامه ریزی تحول را در مطالعه خود به وضوح ببینید… یادمان باشد گاهی ضربه‌ی اصلی را از سهل انگاری در مسائل اصلی می‌خوریم؛ برنامه‌ریزی به پنداره‌ ی اشتباه برخی افراد کاری ساده بوده و نیازی به راهنما ندارد!

مشاوره کنکوری و راهبردی

 (به صورت تلفنی یا حضوری)

اصول کلی مطالعه، نحوه‌ی مطالعه هر درس، اصول برنامه‌ریزی شخصی، اجرای طرح‌های ضربتی ارتقاء جایگاه در دروس خاص، نحوه‌ی تحلیل آزمون، عارضه یابی مطالعه، چگونگی بالابردن تمرکز و هرآن چیزی که یک داوطلب کنکور باید در کوله پشتی خود داشته باشد تا بتواند با دغدغه کمتر و خیال آسوده‌تری مسیر کنکور را آسان طی نماید، در این پکیج به شما ارایه می‌گردد. با گذراندن این دوره شما قادرخواهید بود به نحو بهتری برای خود برنامه‌ریزی نمایید و با اندک هزینه‌ای از زمان‌های مطالعاتی خود، بهره‌وری چند برابر داشته باشید، به همین سبب این پکیج به هر داوطلب کنکوری پیشنهاد می‌گردد. برای درخواست این پکیج می‌توانید با انتخاب حالت تلفنی و حضوری در قالب بسته‌های ۳، ۵ و۷ جلسه‌ای از این خدمات ارزنده بهره‌ی لازم را ببرید.

مشاوره انگیزشی و هدف گذاری

 (به صورت تلفنی یا حضوری)

هدف ما از درس خواندن چیست؟ برای ادامه تحصیل چه برنامه‌ای داریم؟ بهتر است چه رشته‌ای را در دانشگاه ادامه دهیم؟ چرا همه درس می‌خوانند و آیا من به ادامه‌ی تحصیل نیاز دارم یا خیر؟ و … به آسانی می توانید در یک جلسه ی حرفه ای به پاسخ سوالاتی از این قبیل که بسیاری مواقع در ذهنتان خطور می‌نمایند دست یابید و مسیر تحصیل و آینده خود را به وضوح روشن و شفاف نمایید و از درس خواندن یا نخواندنتان! لذت ببرید و دچار استرس‌های بی‌پایه و افکار بیهوده نشوید. استفاده از این جلسات به تشخیص کارشناس مشاور و یا خواست داوطلب در هر زمان می تواند انجام پذیرد و مطمئنا بعد از این جلسات با تفکری آرام، بدون استرس، با برنامه و هدف به دنبال خواسته هایمان خواهیم رفت…

مشاوره‌روانشناختی‌واصول‌مطالعه

 (به صورت تلفنی یا حضوری)

مسائل ریز روحی، خاطرات کم اهمیت، پیش‌آمد‌های قابل گذشت، برداشت‌های غلط از یک اتفاق، باورهای اشتباه، نگاه‌های نابه جا نسبت به حوادث پیرامون، رفتارهای ناصحیح حامیان یا همراهان و بسیاری موارد از این دست در زندگی ما ممکن است اختلال‌های شدید در مسیر تحصیل، تمرکز، مطالعه و توجه‌مان ایجاد ‌نماید و ما را درگیر چالش های بسیاری نماید.دپارتمان مشاوره گروه آموزشی پرواز با همکاری مشاورین حرفه‌ای روانشناس به سادگی و در کمترین زمان ممکن به ما کمک می‌کند از شر تمامی این مسائل رهایی یابیم و به سادگی و با کیفیت و آرامش بیشتر به طی نمودن مسیر تحصیل و زندگیمان بپردازیم.مسلماً لازمه‌ی تعیین زمان مشاوره و انتخاب روش استفاده از این خدمات، داشتن صحبت اولیه با همکاران ما در دپارتمان مشاوره می‌باشد تا پس از آن میزان نیاز به استفاده از خدمات، زمان، تعداد جلسات و… مشخص می‌گردد.

از خداوند متعال شاکریم که هر ساله دانش آموزان عزیز و داوطلبین کنکوری به نحو احسن مسیر کنکور خود را با پرواز طی می کنند و در رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه و هدف خود در حال حاضر به ادامه ی تحصیل مشغول هستند؛ این موضوع باعث امید و دلگرمی گروه آموزشی پرواز می شود تا با قدرت بیشتر  با به کارگیری تمام توان و انرژی خود، همچنان بهترین ها را برای هموطنان عزیزش امکان پذیر نماید. اکنون ما پروازی ها با بیش از صد ها عنوان محصول آموزشی و خدمات لازم در مسیر تحصیل، تلاش در جهت تحول دنیای آموزش دبیرستان و کنکور  را داریم تا شیوه ی عالی آموزش صحیح و استاندارد برای همه به راحتی در دسترس باشد و با اطمینان کامل از محصولات و خدمات خود، گوشه ایی از هر خدمت خود را به رایگان و برای قضاوت عمومی پیش روی شما گذاشته ایم…

دکتر پدرام

مشاور ارشد گروه آموزشی پرواز

برای مشاهده رزومه دکتر پدرام (مشاور ارشد پرواز) اینجا کلیک نمایید
دکتر پدرام مشاور ارشد گروه آموزشی پرواز کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی کارشناس و مشاور اجرایی برنامه‌های تلویزیونی در برنامه‌های مختلف آموزشی مشاور و سخنران در مدارس برتر با بیش از ۷ سال سابقه در زمینه مشاوره‌ی تحصیلی فردی مشاور و روانشناس خانواده در زمینه های مختلف حوزه‌های شناختی، عاطفی، رفتاری و … مؤلف مجموعه کتاب‌های مشاوره و برنامه‌ریزی “گام‌های طلایی مطالعه موفق” مدرس دوره‌های کاربردی در حوزه‌ی مذاکره، روابط میان فردی و مشتریان برگزیده در جشنواره دانشجویان کارآفرین برتر کشور، دانشگاه تهران، زمستان ۸۵ و دریافت تقدیرنامه‌های متعدد از آموزش و پرورش، کاربردی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، دانشگاه جامع علمی و ، سازمان هلال احمر و … و فعالیت‌های منسجم، متنوع و حرفه‌ای در زمینه‌ی هنرهای تجسمی و موسیقی همچنین برای آشنایی بیشتر با دکتر پدرام می توانید به وب سایت شخصی ایشان به نشانی www.dr-pedram.com مراجعه فرمایید.

آیا میخواهید الآن وقت مشاوره بگیرید؟

همین الآن با شماره ۲۲۶۹۱۰۱۰-۰۲۱ تماس بگیرید

 

۹صبح تا ۹ شب آماده پاسخ گویی به شما داوطلبان هستیم