۰۲۱-۲۲۶۹۱۰۱۰ مرکز مشاوره پرواز / پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: ۰۹۱۲۸۵۰۱۱۲۵
انتخاب صفحه

آیا امسال می خواهید کنکور بدهید؟

تیم مشاورین پرواز با سابقه ی درخشان در زمینه ی مشاوره و آموزش همراه با استادان سرشناس کشوربرای داوطلبین کنکور به ویژه چهارمی ها و فارغ التحصیلان در رشته های مختلف  مجموعه هایی را آماده و تنظیم کردند که یک داوطلب کنکور با داشتن این پکیج و یک برنامه ریزی مناسب می تواند در آزمون کنکور موفق شود.

آیا سال دیگر می خواهید کنکور بدهید؟

با توجه به اهمیتی که سال سومی ها باید خودشان را برای کنکور سال آینده آماده کنند تیم پرواز با حضور مشاورین و اساتید با تجربه این نوع پکیج را برای تمام سال سومی ها که قصد قبولی در کنکور سراسری را دارند عرضه کرده است.

آیا دو سال دیگر می خواهید کنکور بدهید؟

سال دومی ها،از همین امسال شروع کنید تا یک پله از بقیه داوطلبان کنکور جلو باشید زیرا که شما در این سال می توانید پایه خود را برای کنکور تقویت کنید و با شروع سال تحصیلی آینده دیگر نگران دروس پایه خود نباشید،تیم پرواز کنکوری ها با در نظر گرفتن تمام موارد تحصیلی مفتخر است پکیج کنکوری سال دوم خود را به داوطلبان کنکوری که از همین حالا به فکر قبولی هستند، معرفی کند.

چرا پکیج های پرواز؟

مشاوره حرفه‌ای روزانه و درس به درس
پس از در اختیار گرفتن محصولات پرواز، شما می‌توانید از راهنمایی مشاوران حرفه‌ای پرواز برای برنامه‌ریزی روزانه و درس به درس کمک بگیرید. حضور دائمی یک مشاور و پاسخگویی آنلاین به پرسش‌های شما از طریق همین سایت و همچنین شماره تلفن‌های مجموعه پرواز به شما کمک می‌کند تا با مدیریت زمان و منابع در دسترس، بهترین نتیجه برای کنکور را بدست آورید.
بهره‌گیری از ناب‌ترین تکنیک‌های انحصاری استادان برتر ایران
مجموعه پرواز با بهره‌گیری از حضور برترین استادان ایران، به طور تخصصی، ناب‌ترین تکنیک‌های کنکور را به شما عرضه می‌کند. شما با کمک گرفتن از این تکنیک‌ها و راهنمایی استادان برتر در مجموعه پرواز می‌توانید علاوه بر آموختن کامل مباحث درس‌ها، اصول و شیوه‌های برتر تست‌زنی برای کنکور را بیاموزید.
به روز ترین لوح‌های فشرده آموزشی با کیفیت تصویر full HD
تمامی محصولات آموزش تصویری پرواز، با کمک تیم‌های تخصصی فنی، ضبط و فیلمبرداری ارائه شده است. با در اختیار گرفتن این محصولات شما با قرارگرفتن در فضایی مشابه کلاس‌های نوین آموزشی بدون نگرانی از کیفیت تصاویر، اختلال در پخش صدا و تصویر و یا مشکلات پخش دی‌وی‎‌دی می‌توانید مباحث مورد نیازتان را بیاموزید
امکان برقراری ارتباط مستقیم و مشاوره با رتبه‌های برتر کنکور در هر درس
مجموعه پرواز امکان ویژه‌ای برای شما داوطلبان کنکور در نظر گرفته است: شما می‌توانید به طور مستقیم با رتبه‌های برتر کنکور در رشته خودتان مشاوره داشته باشید. تا علاوه بر بهره‌گیری از تجربه کارآمد این رتبه‌های برتر، پرسش‌های خود را با آنان در میان بگذارید.
استفاده از روش‌های آموزشی نوین برای یادگیری آسان‌تر
با مشاهده دی‌وی‌دی‌های آموزشی پرواز، متوجه یک تغییر اساسی با آموزش‌های تصویری دیگر خواهید شد. ما برای تفهیم بهتر دروس و به خاطرسپاری ماندگار آن‌ها، علاوه بر حضور استادان برتر با استفاده از اسلاید، تصویر، جدول و راه‌های میانبر دیگر مباحث درسی را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

“آموزش،افتخار ماست”